Zadani muzi

Príspevok v téme: Zadani muzi
diablik

mam problem, neviem ako postupovat, ci zabudnut alebo cakat... minuly rok na jar som spoznala jedneho chalana, neuveritelne sme si rozumeli, chemia a tak, proste sedeli sme si.. on sa mi na druhy den priznal, ze ma dievca, no aj napriek tomu sme sa trosku zblizili(bozky a hladkanie), potom sme sa spamatali a velmi nas to mrzelo, oboch.. nepokracovali sme v tom.. ja som sa mu po 3 mesiacoch ozvala, nereagoval, tak som si vymazala jeho cislo.. on sa ozval teraz v januari, vela sme si pisali, neskor sme sa stretli, opat nam bolo uplne najlepsie.. stale ma dievca, ale uz len caka, kedy sa s nim ona rozide, neklape im to a on jej nechce ublizit.. ale povedal, ze asi nebude chciet hned dalsi vztah a ze sa nemam namotat(to uz ale som bohuzial).. co mam robit??

diablik

a ako si sa s tym vyrovnala citovo? alebo ten predosly vztah uz bol uz nic moc a stretla si niekoho s kym ti bolo ovela ovela lepsie?

sunnysweetie33

diablik..ja som uz 4x presla zo vztahu do vztahu..som taka,ze stale po boku niekoho potrebujem!!!ale teraz mam uz 5r. vazny vztah a neviem,ci keby sme sa nestastnou nahodou rozisli,ci by som hned vhupla do dalsieho vztahu..asi NIE..uzivala by som si slobody a mladosti..troska si oddychnut od problemov spojenych so vztahom..

diablik

myslite, ze po rozchode by mal byt clovek aspon chvilu sam, alebo je uplne prirodzene a normalne , ak prejde hned do dalsieho vztahu?? aky mate nazor? dakujem..

basa

kasli na neho....aj ja som sa s takym spoznala v lete, pokial je stale s frajerkou tak ju nechce opustit! najdi si radsej novy objekt a na neho zabudni, inak by ti iba ublizil

diablik

aj ja prajem dobru nocku a tiez myslim, ze celkom zaujimavy vecer.. majte sa zatial, este sa snad "stretneme" :)paa

dada

diablik - nielen skutky ale aj gesta hovoria vždy viac ako slová, to máš úplnú pravdu, vidrka - fakt je to super ak ta nik nepozná, človek je oveľa úprimnejší, asi sem ešte niekedy nakuknem, celkom zaujímavý večer, dobrú noc dada

diablik

to nie je problem, len obcas upadam do mojej naivity, teraz som zasa vytriezvela a pochopila, ze ak je chlap zadany, neriesim ho.. a s vysmechom, ako si spravne podotkla, mu to pripomeniem.. a nenecham si tlacit omacky do hlavy, skutky su predsa vzdy tymi najvacsimi ukazovatelmi uprimnosti, no nie?