Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sčítanie obyvateľstva

abcde12345

scitanie ludi anonymne

dobry den, vcera (7.6.) mi volala matrikarka z obecneho uradu, a ze nema
vyplnene moje tlacivo na scitanie ludi (nemohol som ho vyplnit lebo som
bol v zahranici a prave som sa vratil), a tak ze ju skusim teda dostat ake
je scitanie ludi anonymne. hovorim jej ze ja som to podal cez internet, a
ona ze nepodal si to lebo by som to videla v systeme...atd... takze asi takto
je scitanie ludi anonymne, ku vsetkemu maju pristup, a asi nie len statisticky
urad... cely tento pribeh mam nahraty kamerou v mobile a postupim ho asi
aj nejakej televizie na pobavenie...

Deee

Lost naši susedia o nás vedia ešte viac, do novej štvrte sme sa sťahovali pred rokom, jasne, že by som na tie veci susede odpovedala, nie je to nič život ohrozujuce, navyše mnohe informácie ziskas aj nepriamo, spalnu mame otocenu do ulice, susedia majú tri autá, poznám ich zvuk a viem kto kedy prišiel či odchadza, okolo domu nám prechádza cesta do celej hornej štvrte, vidíš, kto stavia, z čoho, kedy chodí kontrolovať robotníkov, kedy sa pristahoval, či má rodinu, psa...

lost

takisto vsetko co das na net, tam uz navzdy ostane. vsade su kamery. na ulici, v uradoch.

1. cast suhlasim
2. cast tiez, tam sa tazko vyhne, ani siltovka nepomoze, da sa cloveka sledovat prakticky "od dveri do dveri"

jajka001_

napriklad ten kanibal čurko, nasli mu v pc uplne vsetko, zistili ze zabil tie baby, zistili kam ich zahrabal. lebo si to pisal do pc. takisto vsetko co das na net, tam uz navzdy ostane. vsade su kamery. na ulici, v uradoch.

jajka001_

ooo :) ludia dovolia ovela ovela viac a ani si to neuvedomuju... mas mobil, teda najdu ta kdekolvek, pouzivas platobnu kartu, vedia kde platis, kedy, co kupujes, ake mas zaluby, s kym sa bavis, vedia kolko zarabas, kde pracujes, co mas
vedia s kym volas a kedy a kolko
dokonca hovory sa vraj nahravaju
nehovoriac o vselijakych socialnych sietach a statusoch
a to vsetko poskytujes dobrovolne
to su udaje o jednotlivcovi ktoreho ked chces zamerat tak si vsetko zistis, napr ked sa niekto zrazu stane slavny tak vsetko o nom novinari zistia
a to co sme poskytovali statistickemu uradu - to bolo hromadne anonymne a bola to sprava o stave statu. dost nepresna :) pretoze vela ludi harok nedostalo, vela tu momentalne nebyva, vyplnenie nebolo urcite vzdy poctive a presne. proste ako vzdy, vysledkom budu presne vysledky nepresnych udajov :)

jajka001_

sak je to statisticky urad :) je to ich praca, na to su tu, ak by nerobili taketo prieskumy, zrusili by ich a prisli by o teple fleky :)scitanie ludu sa robievalo uz pred par sto rokmi ...kvoli daniam :) aby vedeli kolko sa da z ludi vytiahnut
ak by ta chcel realne niekto "dostat", nema problem preniknut do tvojich sukromnych informacii

lost

jajka001_

ale preco by niekoho hento zaujimalo :)

pre mna je akakolvek otazka zasah do sukromia. o tom je otazka :) zistit nieco

a k tomu, ze pisem online o sebe, to je dobrovolne a volitelne.. ale hento je povinne. to je fatalny rozdiel :)

jajka001_

lost, k prestahovaniu bolo len ze dovody - pracovne/rodinne/ine a podobne, nic konkretne si pisat nemusel
a vobec cely ten humbug okolo, bolo to hrozne nafuknute. ved tam vobec neboli nejake zavazne otazky. tie ciarove kody bola asi blbost ale to mas tak ked niekoho tam hore nieco napadne a rozhodne sa ze ciarove kody budu tak proste budu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sčítanie obyvateľstva - Fórum - ZDRAVIE.sk