Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poškodené vlasy (farba, žehlička na vlasy)

Príspevok v téme: Poškodené vlasy (farba, žehlička na vlasy)
ZuZulla

Ahojte baby poraďte mi nejaký šampon a kondicioner alebo nejaku kuru na vlasy na nete som kukala a je toho vela len by som chcela nejake odporucenie čo vám pomohlo zlepšit kvalitu vlasou, vlasy si farbím často pretože mam cervenu farbu a ta ked odrasta tak je to velmi vidno a tiež si ich žehlim každý druhy den , pretože bez ožehlenia su uplne o ničom ... nie je to až taka katastrofa zasa ale dost sa mi uz lamu a vypadavaju a su take tvrde a suche a celkovo nevyzeraju zdravo tak by som poprosila o radu, nnejaky prípravok, o ktorom viete že pomôže dakujeeem :)

silva28

sestra pouziva nejaky cerveny sampon(nie ako klasicku farbu, ale ako klasicky sampon na umyvanie vlasov, ktory nie je biely, priesvitny, ale je cerveny), co jej poradila kadernicka a tym padom ma stale farbu krasnu cervenu a staci si jej farbit vlasy raz za 6 tyzdnov. A radila by som vymenit zehlicku, ja ked si kucerave suche vlasy vyzehlim, tak ich mam uplne rovne tyzden...

jankaaaaaaaaa

mne sa tiez strasne zmyva a tiez ju uz mam taku tmavsiu tu cervenu. ale do rysava mi chyta tato farba . je to taka svetlejsia cervena imgs2.pricemania.sk , len na obrazku v obchode je na nej iny obrazok, ale porste Londa odtien 47. nechaj si vlasy dlhsie nezafarbene, nech poriadne vyblednu a vymyje sa farba a potom daj tuto londu.. samozrejme da sa odfarbit aj nejakou zosvetlujucou farbou z drogerky, ale nenici to az tak vlasy, to jednorazove odfarbenie. tam je skor problem ze na take odfarbene vlasy chytaju vsetky farby zle a cervena taktiez. ja som bola odfarbena blondina a nato som dala cervenu a to bola hroza.. chytali mi farby do ruzovo fialovych odtienov a vymyvalo sa to strasne rychlo a nerovnomerne a navyse to menilo farby vkuse.. az na taky treti krat sa podarilo zafarbit na cerveno

ZuZulla

no ja používam garnier intenzivnu cervenu, ked som si ju dala prvy krat na moje bledohnede vlasy tak bola uplna krasna kazdy chvalil uplne genialna bola taká jasná, ale postupne uz teraz ked som si zas farbila tou istou tak uz je to taka tmava cervena( lebo uz som to farbila na tu cervenu sparvila som blbost ze som nedofarbila len korienky) ... nevedela by si poradit ci sa da nejakym peroxidom alebo niecim aspon o nejaky odtien ta cervena zosvetlit ? nech je trochu do rysava ?... ( lenže to je asi zasa pre vlasy nic moc ) chcem ist ku kaderníčke a spytat ci sa to da len chcem vediet ci sa take nieco vobec robi aby na mna nekukala ci mi nešibe ... a ta červena sa zymva tak prve dva tyzdne uteraky vsetko cervene ale potom už vobec potom drži :))

jankaaaaaaaaa

odporucam gliss kur. neoplachove spreje, masky kury, kondicionery. vsetko super..
aku cervenu farbu pouzivas? ja tiez pouzivam cervene farby ale rychlo sa mi vymyvaju

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poškodené vlasy (farba, žehlička na vlasy) - Fórum - ZDRAVIE.sk