Odreagovanie sa :]

Adenka31

Z toho všetkého som videla akurát tie zajtrajšie noviny :D

ja mám rozpozeraný seriál, čo poezrám už cca 6 rokov. 220 dielov základná séria a teraz nové-najnovsí diel je 211. a stále každý týždeň vychádza jeden :) Popri tom to čítam ako mangu, tam je tiež už nad pekných 500 častí :D
Takže viem o čom hovoríš :D No a filmy ani nehovorím...

jajka001_

chlasta a bali zeny, co je na tom zle? :) robi to od cias Horucich striel ked bol na vyslni, baby ho zrali a zeru. stary donchuan, ale tie jeho filmy, stoja za to :)

lost

jajka001_

nj, ono je to chytlave :D

clovek sa musi aj odreagovat...

ja som davon pozeral velmi vela filmov a mam este tolko v zasobe, ze ak by som to teraz pustil, tak neskoncil by som do konca kalendarneho roka, lebo by som to na 1 TV nestihol pozriet :)

serialy, filmy...

ja ich totiz milujem, to je moj druhy svet, lenze :D milujem ich natolko, ze potom neviem prestat :D

napr serial LOST - pozeral som to len do tretej serie.. uplne som ten serial "zil" , ze proste.. neskutocny "zazitok" to pozerat :D

zvacas pozeram tak, ze tamva izba, bliko monitor, HD kvalita, sluchadla - totalne ale totalne idstrihnuty od sveta :) a len pozeram...

najlepsie je ked si dam taky maraton .. 8 casti, 10 casti.. ale viac sa uz neda :D teda mozno by sa dalo, ale potom si to uz tak evychutnavam.. musim 1-2 hod pauzu a lets go :D i ked.. mozno to bolo tym, ze som mal este menej kvalitne posedenie a tv ...

hlavne som miloval Stargate - o tom sa mi snivalo, to bola proste droga :D

ked som bol v 2. serii, strasne som sa tesil, ze SUPEEER ESTE 8 SERIII :D:D (x20 casti) .. ale v piatej serii ma uz chytala depresia, ze co ked bude koniec :)

neznasam ked skonci serial...

stargate, battlestar galactica, babylon 5, to som dopozeral
este zostava 4400, lost, prison break, ani som nenacal heroes a mnoho inych na co som zabudol, futurama napr, simpsonovci...
ale chcel som starsne vela serialov ako je MacGyver :D Cobra 11.. zajtrajsie noviny... a mnoho inych...

Adenka31

hej hej ten...ako čítala som o ňom samé nepekné veci, z toho, čo som vyrozumela sa mi vyslovene zhnusil...ale tak ako sa vraví "bulvár je len kopa sena pre hlúpe stádo" takže :) Ktovie no...ale niečo na tom pravdy bude

Adenka31

Jéééj Dva a pol chlapa :) Tak to som riadne dávno nevidela :/ Tuším stopli v Amerike natáčanie kôli tomu namyslenému alkoholikovi, čo hral Charlieho :/

jajka001_

lost, tv je nanic ale ked zacne Particka, ignorujem pc a pozeram :) no a este par serialov ako je Friends, Dva a pol chlapa...