Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa takto schudnúť?

Príspevok v téme: Dá sa takto schudnúť?
Mirka.a.a54

Chcela by som sa Vás opýtať či jem ožné schudnuť poial každy den jem 5 krat do dňa v malom množstve a stale v tie iste hodiny,a jem každe 3 hodiny,maximalne obedzujem sladke a pečivo akurat obedy mám normalne ale snažim sa aby to nebolo nič mastne a tak.Problém je že nemam čas na cvičenie kedže som pracovne vyťažena ,zaujima či sa da takto schudnut tak maximalne 5 kg.

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

inga22

Ak máš väčší výdaj ako príjem, musíš schudnúť.
Neustále vznikajú nové a nové témy s obsahom chudnutia a mňa to už celkom unavuje. Nič zaujímavé sa tu netvorí. Na internete je nespočetné množstvo stránok, fór a rád čo jesť a čo nejesť, ak chce človek schudnúť. Navyše existuje veľa kníh ohľadom chudnutia. Treba iba hľadať. Nič viac.
Ak si nabehla na akýsi režim, ktorý si doteraz nerealizovala, sama za pár dní zistíš, či je pre Teba vyhovujúci alebo nie. Neuvádzaš nič konkrétnejšie. Ťažko je radiť.

vierka86

ano je mozne tak schudnut, strava je 80 % uspechu mat krasnu postavu
davaj pozor na tuky, na sacharidy ktore ale z jedalnicka nevylucuj
odporucam tvaroh,biely jogirt, cotage, vajicka,sunku, kuracie a morcacie masko, hovadzie, ryby , vela ryb,tuniak, nevylucuj ani prilohy ale v malych mnozstvach ryza zemiaky, celozrnne pecivo,(nie na veceru) vela zeleniny, jablka, vlasske orechy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa takto schudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk