acne cystica

RNG

A kto ma chce najst, moze si ma vyhladat cez Google.sk zadanim rng a zdravotny problem. Tu sa aj tak uz len donekonecna opakujem a moje prispevky su za par dni zahrabana tak hlboko, ze si nikdo neda namahu ich hladat.
Dixi

RNG

Uz som neraz uviedol cistu porcelanovu plet Japoniek v Japonsku a acnoznu japoniek na Hawaii stravujucich sa fast food .
Takze podla teba , kedze to nie je kvoli strave, tak je to zrejme kvoli anglictine miesto japonciny, vsakze, hahaha.Alebo iny vzduch?
Ale idem prec odtialto, lebo od binghama mozem ocakavat len utoky na moju osobu, a ja tu len pisem nazory roznych uspesnych lekarov a teda si za to nezasluzim byt osobne napadany. Ja som sa o tie nazory nijak nezasluzil ani som za ne nie osobne zodpovedny.
A pisem ich sem len pre to, lebo sa ich inac asi nemate moznost dozvediet pri kontrolovanej tlaci a televizii

jankaaaaaaaaa

bingham: ver tomu ze RNG ma nastudovane toho az az..
inac roaccutane je uplne uplne nieco ine hak, posobi na uplne inom principe ako hak. takze ak si mala vedlahsie ucinky pri hak nemusis mat aj pri roaccutane a uz vobec nie take iste

bingham

RNG...nie...tento druh acne...ziadna zdrava strava nevylieci....ani detoxikacie...ani ziadne vyzivove doplnky....treba to trosku nastudovat rng :)

RNG

Ako som povedal uz mnohokrat, acne sa moze vytvorit len vtedy, ked v mazovom kanaliku stvrdne vylucovany olej(sebum).
Tj ked nejes tvrdnuce=vysychave=znicene polynenasytene oleje, nema to tam co tvrdnut.Takze acne , tak ako aj ine zdravotne problemy su velmi zavisle od toho, co jes. Samozrejme zamorenie je dlhodoba zalezitost a odmorovanie od znicenych tukov tak isto. Pod dlhodobo tu myslim roky.
Ci su akne len podkozne hrbolky, ci sa do nicj dostane infekcia a zapalia sa a hnisaju, alebo ci sa z tych hrbolkov vytvoria ovela vacsie utvary=cysty, to je len vec kolko materialu(seba) sa v mazovych zlazach vylucuje. Takze tam nie je ziadny rozdiel v povode=zapchanymi mazovymi kanalikmi, ale len v dosledku.

Carie

heyhey: to mas este dobre, ty mas len 19, este ti to moze prejst aj samo. Ja som mala 28 ked mi konecne predpisali ten Roaccutane a akne som trpela neviem uz presne ale asi od 13-tich rokov.

Carie

heyhey: presne toto hovorili aj mne! Ze je aj horsie akne! Pritom ja som to mala dost zle, tiez po tvari, po rukach, po chrbte, po hrudniku a niekedy aj na zadku a na nohach. Oni tu chcu snad predpisat az ked bude clovek ten najhorsi pripad na svete.

Carie

Preco sa tak bojis toho Roaccutanu? Vies co by za to ine dali, aby im ho predpisali? Napr. ja pred rokmi. Mala som tiez tazku formu akne, v puberte som nebola uz davno a nikto mi nechcel pomoct, len peniaze zo mna zmykali. Roaccutane mi nechceli ani za svet predpisat. Az napokon po znamosti! Roacuttane pomoze, neziaduce ucinky prezijes, ked som to prezila ja...