acne cystica

jankaaaaaaaaa

tri mesiace je velmi malo nato aby ti zmizlo akne hlavne ak mas silnejsie. aku hak beries? mne sa vysledky ukazali tak po viac ako pol roku asi, aj ked stale nemam super plet, vyrazky nemam ale mam dost necistu plet s upchatymi pormi

zdravo

Mne zdrava strava pomohla uplne minimalne a na HAK som uz treti mesiac a stale mam akne, iked nie az take hrozne ako pred tym, skor mam teraz take drobne vysypy....S postovnym ma to vyslo 58 Eur, rozmyslas ze si to objednas? Celkom som si o tom vela citala na nete a ma to velmi dobre ohlasy a vysoke ratingy...som zvedava

zdravo

RNG, vcera som si objednala 3-dielnu sadu Lerosett, urcite dam vediet ze aky to malo ucinok, tvrdia ze maju uspesnost 99 percent...

heelp

tpch ,uzivam ho teraz uz 10 mesiac najskor 30mg, potom sa davka znizila na 20 teraz 10mg, ono to zavisi od hmotnosti, pricom max davka na kg hmotnosti je 120mg, ja som ju uz sice o dost prekrocila, ale efekt nie je az taky aky by mal byt, ani ziadne vedlajsie ucinky som nemala, len suche pery

RNG

Ja sdem dam len p4rostriedok, ktopry pouzivaju na nodularne acne s pomerne dobrymi vysledkami , aby mi to nevymazali www som tam nedal.
gunillaofsweden.com
Jedna sa o produkt lerosett, nic noveho, ktory akosi otvara pory a je amtimikrobialny takze dovoli obsahu "seba" vytiect von(drainage), tym,ze nejak zmakci "zatku" na mazovodoch
Sam s tym ziadnu skusenost sice nemam, ale kedze je ten produkt znacne odporucany mnohymi dermatologami, tak som ho sem uviedol pre informaciu.

delphia

a vysetrenia ohladne zistovania tzv. fokusov si absolvoval/a? t.j. zubne, gastro, krcne a v pripade ak si zena tak gynekologicke vysetrenia?

heelp

nie ja to co som pisala neodmietam, len som to uz vsetko vyskusala, stravujem sa dost zdravo peknych par rokov, lokalne ATB minimalny uspech, Roacutan a HAK po 10 mesiacoch len minimalne zlepsenie, tak co viac sa da este robit