Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odvolanie na vysokú školu

Príspevok v téme: Odvolanie na vysokú školu
Lina001

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom odvolania na vysokú školu. Viem si nájsť vzory a viem aj ako ten systém funguje. Mám len jednu otázku. Vzhľadom na to, že som zmaturovala na jednotky a aj moja písomná časť maturít dopadla nad 90% chcela by som sa vás spýtať či to hrá nejakú úlohu v odvolaní, či mám zaslať kópiu maturitného vysvedčenia, resp. aj certifikát účasti na SOČ. Alebo ma len budú evidovať ako uchádzača, ktorý chce stále štuovať na danej fakulte. Ďakujem ...

lioness_01

Lina, nechápem síce, ako môže vysoká škola prijímať študentov ešte pred ich ukončení stredoškolského štúdia, ale zrejme vedia čo robia...

ak ich to nezaujímalo, tak to tam neposielaj...

asi... neviem... zavolaj na študijné a opýtaj sa...

inak, to s tými poistkami... to tak býva... :/

Lina001

Odvolanie musím podať do 8 dní od doručenia, to znamená od dnes. Nie je tu žiadna poznámka ohľadom maturitného vysvedčenia, a práve to ma metie. UKF prijímala ešte pred maturitami, a teoreticky aj keby nezmaturujem a stihnem to v septembri este pred zápisom tak nemám problem. Takže teraz neviem ci ich maturita vobec nezaujima a prave preto neviem ci to mam posielat. :) A to som tuto skolu brala ako absolutnu poistku:D paradox :)

lioness_01

Lina, v tom prípade bola určite niekde nejaká poznámka o tom, že máš maturitné vysvedčenie do nejakého dátumu na školu odoslať...

na čo chceš písať odvolanie, už prebehlo prijímacie konanie? nemohlo ešte prebehnúť, ešte sú predsa stále maturity na iných školách

Lina001

No veď toto je ten problém, že ja som zmaturovala minulý týždeň a maturitné vysvedčenie som dostala včera. Takže oni nemajú vedomosti o mojom zavŕšení štúdia. A vzhľadom na to, že prijímacie konanie bolo bez prijímacích testov tak áno hlavná prirota bol prospech a aktivity na škole.

lioness_01

Lina, asi ti celkom nerozumiem...

ak si sa uchádzala o štúdium na VŠ, musela si im posielať aj prihlášku a dodať maturitné vysvedčenie, čiže fakulta ho určite má, nemusíš im ho znova posielať v odvolaní.

ak je jedným z kritérii na prijatie vynikajúci prospech počas strednej školy, prípadne vynikajúci prospech na maturite, tak to do odvolanie kľudne napíš, ak ale známky nehrali úlohu v prijatí, tak sa odvolávaj na niečo iné...

držím palce a gratulujem k vynikajúcemu prospechu ;-)) šikulka

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odvolanie na vysokú školu - Fórum - ZDRAVIE.sk