Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže sa praženica ?

Príspevok v téme: Môže sa praženica ?
Lolitaa563

Chcela by som sa vás opytat ,v poslednej dobe som sa začala stravovat zdravo a preto naozaj neviem či je vhodne na večeru jest praženicu.Viem že na večeru by sa mali bielkoviny ale tak zaujima ma vaš nazor.A prosim nechajte si rečičky o anorektičkach ktore sa hocico boja zjest to ma nezaujima :).Vdaka za nazory :)

smajliQa

no vidis, rumba to isti :D:D:D:D

ja mam toto iste ked kapustu popapam, alebo broskynu... no proste v momente.. ale uplne ze v momente mam cerveny xichtik.. ale uplne sakredo,.. ach .... ale tak kazdy ma nieco

jajka001_

vies ale mna to dost otravuje, dam si kustik a uz to citim. proste alergia , som sa jej prejedla. a necitis sa dobre tak chodit medzi ludmi, kedysi som mala normalnu plet, potom prislo akne, nieco neskutocne, v 26?? zrazu. no a staci kusok a vyzeram hrozne.musim sa brzdit, je to tazke, maly tiez stale pyta sladkosti, sem tam si dam ale snazim sa co najmenej. vcera som si dala Rumbu, taka brutalita hehe...a nic nastastie.

smajliQa

no, ja som tiez alergicka na cokoladu... teda kvoli pleti by som ju nemala jest, ale ked mam byt uprimna, som alergicka asi na toto :
cokolada, kovy, ocne tiene-kozmetika, parfemy, slnko, pes, macka, perie, citrusove ovocie, kapusta, samozrejme sperky mozem len z chirurgickej ocele...

no a viete co vam poviem? mozem sa ja na to z vysoka vykaslat, aby som si nedala cokoladu kvoli pleti...

serem na to, no tak sa raz za cas vyhadzem, alebo budem cervena :D

nic z toho nedodrziavam, proste mam hafka, samozrejme sa malujem, voniam, a na ovocie ked mam chut, tak si davam nase, no ale neodolam aj pomarancom.. tak co. kaslem na to..

jajka001_

no, ja som zavisla na cokolade...fakt. ale nemozem ju jest, kvoli pleti. takze, ked idem okolo regalov s cokoladou, tak trpim :) nepozeram tam.
ono je to horsie ako zavislost na cigaretach lebo s tymi som nemala problem skoncovat :)

jajka001_

ked zajes kexik jablkom, tak tu energiu navyse eliminujes :) kexik je plus, jablko je minus. jablko je fajn na travenie
a ked si das maso, daj si k nemu vzdy zeleninu - rychlejsie ho stravis. nebudes sa citit tak plno. a navyse, cim viac zeleniny zjes, tym zjes menej masa, lebo zaludok je len jeden
treba jest tak aby si nebola preplnena. ale to vies :)

smajliQa

strasne ti zavidim, ze nepotrebujes sladkosti. ja som zavysla na nich... myslim ze tak ako fetak potrebuje drogy, alkoholik rum, a gambler ruletu, tak ja potrebujem sladke.. vola sa to nejak?, :D

jajka001_

vianocne kolace...robim vanilkove rozteky...mnam...robim asi styri druhy kolacikov, take co ja lubim...mam rada take suche kolace...ako linecke kolieska napr, nie kremove kolace. takze si davam len take ktore lubim. ovocie je zdrave aj oriesky, tym sa netreba vyhybat :)datle mi nechutia, fig sa rychlo prejem. tento rok som na vianoce nepribrala a myslim ze je to prave vdaka tomu ze som nejedla majonezovy salat :) o boze neni to hrozne, tolko jedla a nemozem ho jest lebo som stale plna :) a kolaciky nastastie rychlo miznu

smajliQa

no veru... no nedaj si :D ale skor som myslela kolace na vianoce, ze ako obmedzujes.. lebo ja aj ked sa prvy ci druhy den uspesne vyhybam sladkemu.. proste tie sviatky aj so silvestrom a novym rokom trvaju tak dlho, ze proste to sa neda vydrzat tolko dni, ked je toho plny stol.. a keby len jeden.. och..

moja mama to da do kazdej miestnosti.. ci obyvacka, alebo kuchyna,,,, alebo izba.. no vsade su po stoloch sladkosti a ovocie a tak... mandle, oriesky, no konec.. !!!

a tak ked sa odhodla ze dat si len ovocie, tak zistim, ze este aj medzi klasickym ovocim jak su pomarance a take, tak su pozapichovane datle a figy.... no na porazku:D.. ale Vianoce maju byt bohate :))))) zato lubim svoju mamu :)

jajka001_

podla toho ake, sem tam si dam fornetti, z kexikov bebe dobre rano, kavenky, milu
alebo kysnute kolace hmm tie by som mala obmedzit ked chcem zhodit :) take makove, orechove, tvarohove
ale aj domace, mama ked ponukne, no nedaj si :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.