Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie noh

rew

tobinko> ak pasiky, osobnu skusenost mam lepsiu s safe epil, maju to v DM hned vedla veet.. mam pocit ze ten vosk sa menej lepi na pokozku, tym padom menej drazdi a na druhej strane lepsie zachyti chlpky.. ten veetovsky bol taky nejaky mazlavy..

rew

bibisa> keby len prvykrat :D a keby len pod patou :D ja som to mala kedyzi dorezane previdelne :D inak.. moj posleny objav je www.shop-mania.sk
fakt som sa s nim este neporezala :) na druhej strane mam pocit ze neoholi tak hladko.. ale radsej viditelne chlpky o den skor nez chrasticky po nohach :)

bibisa

podobne som aj ja fanusik depilatoru :)
pouzivam ho uz 5 rok a nevymenila by som ho za nic.depilujem si nohy,bikiny a aj paze a cez leto pouzivam na nohy prevazne ziletky ale ani zle slovo na depilator nemozem povedat.
ale ty skor zacni ziletkami a dufam ze si das pozor lebo minimalne kazda druha baba si prvy krat porezala tu cas nad patou :D

ververka

mne pri epilacii zacali chlpky zarastat, a nebola koza taka hladka. takze som verna starej dobrej ziletke alebo strojceku s depilacnou hlavicou.
btw ta bolest sa da zniest - ja som si epilovala uplne uplne vsade a po case si zvyknete :) prvykrat je to sok

Janulik33

Ja pouzivam depilacny strojcek uz niekolko rokov. Vydrzi to fakt dlho, nemam ziadne ranky ani vyrazky ako som mala predtym zo ziletky.

anjelik9

mám taký dojem že keď dáš teraz pásiky tak po jednom strhnutom pruhu skončíš :DDD aj ked teda podla mna pasiky ovela menej bolia nez vytrhavanie chlpkov strojcekom ;) a samozrejme že je potom pokožka podráždená červená takže je to dobre praktikovat vecer :) ziletka je taka klasika samozrejme ostra a gelik k tomu a co sa tyka depilacnych kremov ty kedze si si este netrhala chlpky tak ich mas jemne cize si nemyslim ze by bol nejaky problem ze by ti to chlpky neodstranilo

jajka001_

vyskusaj vsetko a skus co ti sadne
najjednoduchsia je ziletka
pasiky bolia
ja uprednostnujem depilacny strojcek, to mas velmi dlho pokoj od starosti
depilacny krem sa mne osobne nepacil, chemia, smrdi, a slaba ucinnost.

smajliQa

ahoj.. a kolko mas rokov,?, v zivote si si teda neholila nohy este??, a ake mas chlpky?? svetle,, ci tmave,? a huste?, ci??? povedz viac, nech ti vieme poradit co sa ti najviac hodi..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie noh - Fórum - ZDRAVIE.sk