Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niekto sa mi nabural do pc a sleduje ma cez webku... Je to možné?

Ked som si dnes všimla ,kamera svietila na červeno,a ked som sa do nej išla poriadne pozriet sa zhasila ta červená farba...mam teraz strach ze ma uz niekto sleduje dlhé roky...dávajte si naozaj pozor!! Nie je to fakt sranda

anonimni

mne sa sama od seba zapina web kamera asi ma niekto sleduje, asi sa mi niekto nabúral do PC ako zistím kto to je? ďakujem.

lili200

aa prosim vas da sa to potom aj rovnakym sposobom zapnut cez tento navod?
niekto tu vyssie pisal, ze vypnut sa da cez tento pocitac (vlastnosti) > hardware > spravca zariaddenia > tam si najst webkameru a \"zakazat\"

takze zapne sa tiez tak isto, len dame namiesto zakazat, zapnut? dakujem :)

lost

kkkk-- (alebo 4 hviezdickovy koko?)

NENAMÝŠĽAJ SI O SEBE A NEBUĎ PARANOJIDNÁ.

(ty si ju nazval pobertiačka jedna namyslená)

ja ta nazvem nevychovanym retardakom ;)

ak mas tak pod 15, tak pochopim, ak pod 18, tak hanba ti, ak nad , chces sa stretnut a pokecat o slusnosti? :D

niekto to vola paranoja, niekto to vola MYSLENIE NAD BEZPECNOSTOU.

lmao.

kkkk--

predpokladám, že si baba, a že si myslíš, že ťa sleduje nejaký chalan .len jedna poznámka :

NENAMÝŠĽAJ SI O SEBE A NEBUĎ PARANOJIDNÁ.

pobertiačka jedna namyslená

AdamKrt

Ovladanie PC na dialku je mozne a tak isto aj sledovanie cez web kameru.

Softverove vypnute je na figu, pretoze ten, kto ovlada PC, moze si to zapnut.

Spolahlive moznosti su - ak to notebook umoznuje, v BIOSe vypnut webkameru.

Prelepit si nepriesvitnou paskou kameru. To je asi najrychlejsi sposob.

Inak, video by sa mohlo nahravat aj pocas nepritomnosti a pokial by bol program maskovany rootkitom, tam by system ukazoval falosne informacie, napr. ziadnu sietovu aktivitu.
------------
Nez takto spekulovat, tak je najjednoduchsie si tu webku prelepit a na to nezaberie ani najdomyslnejsi software :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niekto sa mi nabural do pc a sleduje ma cez webku... Je to možné? - Fórum - ZDRAVIE.sk