Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

točenie hlavy, závraty - následok antibiotík

Príspevok v téme: točenie hlavy, závraty - následok antibiotík
tenesee

Chcela by som vás požiadať o radu a pomoc. Asi pred týždňom som trpela 2 dni tupými nepríjemnými tlakmi v hlave, silnou migrénou, nasledovali teploty, bolesť hrdla a suchý dráždivý kašeľ. Lekárka nasadila Zinnat 500, ktorý síce zabral, ale o po 5 dňoch som ho po konzultácii s lekárkou vysadila, nakoľko som mala závraty a točenie hlavy. Antibiotiká neberiem 2 dni, kašeľ ustúpil, no to točenie hlavy, problémy so sústredenosťou a závraty stále neprestávajú:((je možné, že je to následok pre mňa silných antibiotík?Ako dlho ostávajú tieto v tele?ďakujem za každú dobrú radu.

llek

Zinnat nesposobuje neurologicke tazkosti, teda ani zavraty ani tocenie hlavy a podobne. Pricinu treba hladat inde - krcna chrbtica, vnutorne ucho a podobne. Zinnat sa v tele nehromadi ani nezostava, zmetabolizuje sa a vyluci sa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

točenie hlavy, závraty - následok antibiotík - Fórum - ZDRAVIE.sk