Prečo tak velmi žiarlim?

Príspevok v téme: Prečo tak velmi žiarlim?
natuska32

ahojte , som s chalanom rok aj pól doteraz som toto nepociťovala :( žiarlim jak malé decko :( nechcem ale predsa... moj chalan si pridava na fb moje kamosky ktoré ani nepozná , potom jeho kamošky zo školy a tak proste každý deň niekoho... to jedno viem že by ma nepodviedol ale neviem prečo tak ziarlim ja mu ich vymažem zablokujem a nadruhý den sú tam zasa ale načo tam má mat také kt. ani nepozná nie? :( ale už som došla nato že asi mi to robí napriek .. prosím napište baby že ako by ste to riešili vy :( ďakujem vopred :(

katrin_ke

awwojte :) aj ja strasne ziarlim na svojho chalana vadi mi ked mu napise dajaka kamoska na fb ale to len preto ze viem ze napr. pretym ked sme spolu neboli ta jej pisal ze ju chce a podobne sme spolu uz rok pretym som nebola az taka ziarliva ale teraz som ,dakedy mi to vycita aj sme sa uz kvoli tomu pohadali ale mne to proste vadi lebo ho lubim no :/ taze radim s vlastnej skusenosti ze krik a vycitanie nepomozu len zhorsia skus mu normalne to povedat ze ti to vadi a nech si nepridava take dievcata co ledva pozna a keby nepomohlo skus pouzit plac ten velakrat pomaha :)

luciacia

nevyzrety ty si tam drz svoj penis aby neodpadol a staraj sa o seba...
tu nejde oneho ale skor omna..ja ho poznam strasne dlho a viem presne aky je..proste ja len neviem sa odreagovat a prestat nato mysliet..vobec nieje taky typ ktory by siel za inou ked tam niesom, nie je svina a nespravil by to. ide len o ten moj zly zvyk a to je ZIarlivost :(

Nevyzrety

Baaaarz pravdepodobne, ze tam cumi po fiflenach, pripadne sa s nimi mazna. "Jasne", ze by ta nepodviedol... co ine ti mohol povedat.

luciacia

ahojte kocky, moj priatel je na diskoteke.tak neskutocne sa bojim a ziarlim vzdy ak ide na nejaku akciu bezomna! sme spolu uz dlho a ja sa neviem ovladnut a bojim sa co spravi. viem ze by ma nepodviedol a nic take ale co AK? ziarlim neskutocne. nechcem mu volat a kontrolovat ho kde je a co robi ale ja to nevidrziim! pomozte mi ako sa odreagovat aby som nato uz tolko nemyslela a brala to v pohode! :(

natuska32

ďakujem Vám baby :) pomohly ste mi a dnes som sa ešte v robote o tomto bavila s kamoškou a dala mi dobre rady , dnes som bola s chalanom a porozpravali sme sa je všetko ok :) a v tom jednom máte pravdu že ak chce ajtak ma podvedie , tomu nijak nemožem zabraniť.Ale verím mu a viem že to nespraví... naozaj ďakujem za dobre rady

žIARLIVKA --- ale až tak moc to ja zese nepreháňam , lebo fakt stým si len vzťah zničíš

fakt dakujem a chvala bohu že existujú kt pochopia človeka :) majte sa krásne

nathália08

muži neznášajú žiarlivé ženy,
radšej sa kroť-a časom to prejde.
Nie je to ľahké,aj ja som bola taká,ale kedže ho ľúbim nechcem ho stratiť,proste sa snažím.Odvtedy náš vzťah je nádherný.
A ak ti to pomôže tak si aj ty pridávaj nejakych chalanov-no nie každý deň.:)

nefinka

no neviem teda, ja keď som čítala, čo tu podaktoré stvárate frajerom, tak som dosť zhrozená a dojde mi to chovanie doslovne choré..
kedy konečne podaktoré pochopíte, že keď Vás má chlap podviesť, tak to spraví aj bez toho, že by dotyčnú mal za kamošku na fb???:D:D
haloo kočky fakt sa zobuďte a zamyslite nad sebou, takýmto chovaním si chlapa akurát tak odplašíte

angela1010

...trochu od temy - ale sa to tu spomina casto krat:

Ako zablokujete niekomu aby si ho dal za priatela na facebooku?