Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hnacky

Príspevok v téme: hnacky
bandolero

Dobry den.Potrebovali by sme poradit,mame zvlastny problem:minuli rok sme s manzelkou prekonali crevnu virozu (hnacky zvracanie).Avsak odvtedy sa nam to vracia cca raz za mesiac ale nie tak burlivou formou.Len nas prehana a je nam dost na zvracanie.Manzelka presla kompletnym vysetrenim na gastre teda komplet endoskopia a kolonoskopia.Avsak nic...Ja som sa dal testovat na HP-negativne.Dvojrocna dcerka nedavno zas bola hospitalizovana-dg. rotavirus..Ako to riesit?Komplet dezinfekcia domu??Uz sme zufali.....

bandolero

Takze,liecitelka diagnostikovala vysoky pocet patogenov v hrubom creve+zaludocne nervy.Naordinovane dva druhy kvapiek.Tak uvidime...

RNG

Psychologia hra podstatnu rolu v zdravi vseobecne. Ved ako by inac samani vedeli len okiadzanim, zariekanim a roznymi inymi prostriedkami nazyvanymi v medicine placebo dosahovat az 85% vyliecenia.
Nervozita a stres sa na stastie daju kontrolovat destresovacimi cviceniami(meditacia, thaichi, yoga, alebo aspon dlhe prechadzky v tichom lesnom prostriedi) a roznymi ukludnujucimi doplnkami(SJW, SAM-3 5-htp, GABA, L-theasnine, picamilon, vitaminy B(najma zmesi pod menom stress B), L-DOPA a ine.)

bandolero

Mozno to mam len psychologickeho povodu..Napr. ak niekto v kolektive povie ze "mam hnacku" alebo "je mi zle" uz aj letim na WC s hnackou.Je toto vobec mozne???

RNG

Nuz len sa obratte, tam vam to iste vyriesia....Tak ako doteraz...Ved iste chodite k vasim lekarom pravidelne.

Ja nema proti lekarom nic, len sa snazim vybrat takych, co vedia vyliecit bez pouzivania patentovanych chemikalii. A rychlo, nie nekonecne dlho.

Colostrum je silne antimikrobialne, ale neskodi probiotikam, Naviac obsahuje hromadi imunoglobulinov, ktore vie telo pouzit na svoju obranu, tiaz lacteoferrin, ktory zabija rozne mikroby.
Nuz mozno ja som vynimka, aj moja zena , sym a hromada znamych, ale ciste psylium u mna nikdy nevyvolalo hnacku. Samozrejme treba s nim vypit dostatok vody, nasava az 50 nasobok vody a ked clovek nevypije dost vody, naopak ho to zapcha. Samozrejme po dni-dvoch, ked sa peristaltika spomali kvoli zapche, premnozia sa rozne bakterie a crevo , podrazdene ich vyluckami na to odpoveda hnackou. Preto treba s psyliom brat dostatok vody, na lyzicku psylia pohar vody.

llek

Probiotika nevyriesia vsetko, za istych okolnosti su ich ucinky ci moznosti obmedzene, hlavne ak ide o problem na urovni tenkeho creva. Pokial viem, tak vy ste neuzivali antibiotika, ktore by narusili crevnu mikrofloru. A pri tom psyliu - ono to ma prehanacie ucinky, natiahne to vodu do creva a zmakci stolicu u ludi, co maju zapchu. Tak keby ste sa rozhodli skusit psylium pripravte sa na hnacku. Ak to cele trva uz 2 roky, obratila by som sa na dobre gastroenterologicke pracovisko

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hnacky - Fórum - ZDRAVIE.sk