Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mononukleóza / Toxoplazmóza

Príspevok v téme: Mononukleóza / Toxoplazmóza
2bodka

Zdravim vsetkych prispievatelov. Som tu nova a potrebujem poradit... Uz piaty mesiac mam zvacsene lymfaticke uzliny na krku a pod sankou. Po vsetkych vysetreniach, kde vysledky boli negativne ma nakoniec poslali na onkologiu, pretoze bolo podozrenie, ze by mohlo ist o lymfom. Na onkologiu uz chodim x-ty krat, pokazde mi spravia sono a odoberu krv. Vysledky krvvi neukazuju na nejake zmeny v krvnom obraze, kt. by mohli poukazat na lymfom, sono vsak ukazalo (posledne sono), ze jedna uzlina ma 2,4 cm, pricom oni (lekari) beru reaktivne zvacnese uzliny pri velkosti DO 1,5 cm (reaktivne uzliny su tie, ktore su zvacsene, ked je v tele infekcia/zapal..) Kedze to trva uz velmi dlho, obratila som sa na homeopatku, kt. ma vysetrila pristrojom OBERON a povedala mi, ze mam v tele toxoplazmozu v kombinacii s mononukleozou. (Je pravda, ze testy krvi ukazali zvysene protilatky na EBV a CMV virusy, avsak mononukleozu nepotvrdili, rovnako toxoplazmozu krvne testy nepotvrdili). Chcem sa spytat niekoho, kto ma skusenosti s prekonanou mononukleozou, ktora nemala bezny priebeh (teda vysoke teploty, velke uzliny, pripadne zahnisane mandle), pripadne niekoho, kto prekonal toxoplazmozu - ako vam to prebiehalo, ako dlho ste mali zvacsene lymfaticke uzliny, pripadne do akej velkosti, konzistencie..
Ci ste mali aj ine problemy, pretoze ja som mala tri mesiace zvysenu teplotu do 37,5°C. Homeopatka mi dala nejake lieky na precistenie pecene a lymfatickeho systemu a absolvovala som u nej aj detoxikaciu pomocou vanicky Mary Staggs detox ( www.karneval.atknet.sk ), ale uzliny mam stale rovnake a nemam pocit, ze by mi to velmi pomohlo :( Prosim poradte co robit. V utorok mam ist na onkologiu na vysetrenie CT a som uz z toho zufala.. Cloveku tvrdia, ze keby islo o rakovinu, tak by boli aj ine priznaky, pripadne zmeny v krvnom obraze.. lenze potom ked nejde o rakovinu, preco stale tie vystrenia? Kazdy mesiac? - je to ubijajuci pocit travit tam cely den (pretoze na sono sa caka aj 3-4 hodiny), clovek tam chyti taku depku, ze uz nevie ako dalej.. Chcem sa uz zase tesit zo zivota...

heňa456

Na takéto "neidentifikovateľné" zápaly veľmi dobre zaberá prípravok Hippokratin, významne zlepšuje imunitný systém a regeneráciu organizmu.

RNG

Inac na paraziticke choroby ako toxoplazmoza, toxocaroza , rozne crevne a organove parazity je este stale najlepsia trojkombinacia dr Huldy Clark. Mozete ju dostat napr zo Swansomvitamins.com pod nazvom "20 day parasite kit" od kanadskeho vyrobcu NAP.
Obsahuje palinu, vytazok zo supky orecha a mlete klinceky.
Treba dodrzat presny harmonogram a mnozstva zloziek pre maximalnu ucinnost.

RNG

Preboha, nezacnite kult osobnosti okolo mna. Ja tiez len "papagajujem" to, co som vycital od roznych alternativnych lekarov a ja sam som do toho prispel len mizivo malo.
Skoda, ze viac ludi neodobera periodika tychto lekarskych kapacit aj na Slovensku, potom by som to nemusel pisat len sam. Uprimne povedane, stoji ma to hromadu mojho inac vzacneho casu a ked si ma chcete pre nieco cenit je to pre moje sediny a hlavne ten venovany cas.

nature

Ilek, svojimi prispevkami sa len zaradujes medzi ostatnych spupnych a arogantnych papagajov v bielych plastoch, ktori nikdy nic pacientom neprinesu, len prazdne slova v podobe namemorovania lekarskych skript. Tie si mozes strcit v lepsom pripade za klobuk, ale lepsie priamo do zadku a neopovazuj sa uz niekomu hovorit k comu sa ma alebo nema vyjadrovat. Nikto na to nie je zvedavy. Toto je slobodne forum, kde nikto nebude nikomu diktovat o com ma pisat. To uz by mohli pochopit aj zadubeni MUDr. Tak dufam ze ti to je uz konecne jasne. Era ortodoxnej monopolnej a "neomylnej mediciny" nastastie konci a zmetie dufam aj take individua ako si ty. Svojim myslenim a vzdelanim nesiahas p. RNG ani len po paty, ale tak to na svete byva, ze krikluni a zakoplexovany "odbornici" sa potrebuju predviest a liecit si svoju malost. Vacsina na tomto i dalsich forach uz pochopila, ze RNG si zasluzi nasu uctu a obdiv za vsetko, co pre ludi robi. Pre chorych su jeho cenne rady na nezaplatenie, na rozdiel od tvojich.

2bodka

Nehadajte sa prosim, toto nikomu nepomoze. Potrebujem skor poradit od niekoho, kto ma skusenosti s niecom podobnym. Ja mam uzliny velke cca 1,6 cm, jedna dokonca 2,4 cm. Preto ten strach. Zvlastne je, ze ked uzliny navreli mala som 3 mesiace zvysenu teplotu, teraz to uz preslo.. Stale dufam, ze keby islo o lymfom, moj stav by sa zhorsoval... Nemam ani B priznaky. RNG, dakujem za rady, skusim teda nieco z toho, ale vobec netusim co je to GSE ani dalsie produkty ktore si uviedol. Prosim ak mozes a nebude ta to velmi zatazovat, napis mi o tom e-mail na alexandra.triebova@gmail.com podrobnejsie. Velmi pekne dakujem. Som odhodlana skusit vsetko, aby som sa vyhla vybratiu uzliny.

llek

Takze si nepoucitelny, neodklonitelny, vztahovacny, trpis sebalutostou, lebo si nepochopeny a podcenovany expert na vsetko.
Sebaobeta vedie vzdy len k frustracii

RNG

Na osobne urazky neodpovedam a co sa tyka nechapavosti, ja som ucil na vysokej skole skor, nez si sa narodila.
A nemam jediny odbor, v ktorom som expert, presiel som vselico, od elektroniky cez naterialy a nuklearnu fyziku, dnes som v mechanickom inzinerstve a vsade som bol uspesny.
Takze pozor s tym podcenovanim.
Nuz ale toto je do urcitej miery slobodne forum a ked mas pritenku kozu na kritiku, taz sem nechod.Nakoniec neprinasas sem nic noveho, len to co sa bezne v lekarskej literature pise a co mozes najst na internete na kazdej oficialnej medickej stranke.

Ja som tu uz musel prehltnut plno osobnych utokov od roznych fafrnkov, ktorym by som v mojom profesionalnom zivote nedal ani 30 sekund mojho casu a moja sekretarka by ich poslala do certa.

Ale tu na tomto fore som sa obetoval, aby sa ludia mohli dozvediet ine metody lekarov, nez ich velka vacsina praktizuje.Lebvo sa to nemozu dozvediet z beznej kontrolovanej tlace a televizie.

Mne tie znalosti pomohli osobne velmi, aj celej mojej rodine a mnoho znamym a nevidim dovod, preco by sa o tom nemohli druhi dozvediet.
A ze to chapes ako kritiku lekarov, za to ti nijak nemozem. Ja to mam od lekarov, ktori maju inaksie nazory a metody a uspech s nimi.Preto sa ich drzia a ja s nimi.

RNG

Inac ked si myslis, ze v tomto fore nikto nikoho nemoze konfrontovat s inaksimi nazormi,lebo jedine tvoje su spravne, nechapes vobec slovo sloboda.
Je to zialbohu dost caste medzi lekarmi, ze neznesu ziadne ine nazory od svojich vlastnych ktore maju viacmenej prevzate z toho, co ich v skole naucili. Lebo ine sa obvykle ani neodvazia pouzit, tak to vymedzuje dovolena lekarska prax v organizovanej medicine.
Ine nazory povazuju za otvoreny utok proti ich autorite a celemu systemu.
To ale nie je spravny nazor a je to dosledok monopolu. Monopol v comkolvek je skodlivy pre spotrebitela(v tomto pripade pacientov) a na pokrok treba slobodu a moznost konkurencie, co sa monopol snazi potlacit.

Ze utocim na lekarov je hlupost, lebo tu sa snazim dat len rady od lekarov, samozrejme inaksich, nez medzi ktorych patris ty, preto sa tu buris proti tomu.
Uvadzam tu jednu z inaksich od teba, s inaksimi nazorami, ktori sa konecne zacinaju vynarat aj na Slovensku
video.google.com
To nie, ze by som zo vsetkym suhlasil, ved ani medzi mojimi zdrojmi informacii nie je vzdy zhoda, ale sa nesnazia jeden druheho umlcat, len prijat alebo vyvratit rozne nove znalosti.

llek

Este raz RNG nekomentuj moje prispevky - neustale to robis a rovnako sa nevyjadruj k mojim skusenostiam.
Ak chces ludom radit, tak porad a odpusti si tie svoje siahodlhe komentare na adresu lekarov. Chorych ludi ci ludi so zdravotnym problemom tvoja averzia voci lekarom nezaujima, uz ti to viaceri napisali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mononukleóza / Toxoplazmóza - Fórum - ZDRAVIE.sk