modelacia prs-bolesti?

Príspevok v téme: modelacia prs-bolesti?
pierka

Ahojte. Chcela by som poprosit slecny/zeny, ktore boli na modelacii prs, aby s apodelili o info. Planujem toti tento zakrok a zaroven aj zmensit bradavky. Mate niektora skusenost? Boli to velmi po operacii? Ako dlho trva liecba? Vidno potom jazvy? Diskutovala som to s lekarom, ale ja by som radsej vlastne skusenosti zien.. Dakujem..

newgirl

Ahojte, ja idem vo stvrtok do Prahy Dr.Pros Zdenek Perfect clinic na modelaciu a zaroven zvatsenie 250-275 pod zlazu. O velkosti sa este rozhodne na mieste. Momentalne mam prsia mensie C ale po 1 dietati ovysnute :o(
Kludne sa mozete pytat.
Samotnu modelaciu som nechcela, nakolko by som mala malicke dvojky a hore prazdne. Jazvy budem mat T tkz.kotva. Dr.Pros je odbornik tak preto idem az do Prahy.

pierka

dakujem za tipy :) ja si nechcem zvacsit ani zmensit.s velkostou som spokojna. len mam taky tvar..nesympaticky. bradavky smeruju nadol..a mam dost velke dvorce.chcem len vytvarovat..

vejva

Ahojte teraz som velmi nepochopila ako ze sa moze robit modelacia a zvacsenie a zmensenie naraz?ci ako?Modelacia a zvacsenie silikonom to ano to sa robi v niektorych pripadoch usetria sa peniazky zaroven bude len jedno uspatie a tak...Ale zmensenie a zaroven zvacsenie silikonom to som este nepocula lebo ak chces zmensit a potom zaroven aj zvacsit tak to asi nema logiku.xi xi
Ale asi som to zle pochopila nie?DR.Razc on je v BA v interklinik?Mas s nim niake osobne skusenosti? lebo ja sa stale rozhodujem ku komu sa mam zverit na to zmensenie prs tak ak ano popis mi nieco na neho dakujem

madejka

caute,
je vhodne ked ti modelaciu a zvacsenie/zmensenie robia naraz - usetris tym cas aj peniaze. viem ze takto pracuje Dr. Racz - mozes si ho vygooglit. Navyse niekde som citala, ze pre neho je dolezite, aby zena isla domov Bez Bolesti a na druhy den vedela normalne fungovat. a ak je niekto velmi citlivy na bolest, tak on vzdy znizuje bolest nakolko tam ma rovno anaesteziologov...to je podla mna velmi dolezite....a dolezite je aj to, ze klinika sa ma posudzovat aj podla toho, ako zvladne komplikacie.

livinka1

Ahoj dnesnej dobe ked natrafis na dobreho lekara tak uz praktizuje metodu single scare jazva v tvare lizatka usetria ti jazvy 15 cm pod prsnikmi.Ale niektory to este nerobia tak casto a hlavne aj chces len modelaciu tak by to malo byt to lizatko kotva je uz zastaralejsia a vacsinou sa robi pri zmenseni prs a hlavne ked su prsia velke pri mensich zmenseni by sa tiez uz mala praktizovat len jazva lizatko.Bola som na konzultacii uz o 4 lekarov a mam trosku prehlad a tie nazory lekarov sa menia od ich skusenosti.Sestra je po zmenseni bolest nebola vraj taka hrozna a ma to krasne spravene len ona bola operovana az v zahranici takze asi tak:-)