Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

siroke boky?

agneška

široké boky sú na žene predsa pekné, je to jeden zo znakov ženskosti a dnes to zase ide do módy, tak sa teš.

Genesis

osobne sa mi siroke boky na zenach velmi pacia ... paci sa mi klasicka zenska postava velke prsia siroke boky a uzky pas a myslim ze hodne vela muzom sa bude pacit podobny typ ... takze podla mna to ries len v pripade ak to vadi tebe osobne .. rozhodne to ale nerob kvoli ostatnej najma muzskej populacii

missisF

Sue... diky.. vyskusam... lebo kozicky sa von nepytaju tak potom vyzeram tak ako chudinka :D ... ale super skusim tu tuniku, dik zlata :*

Sue..

podla mna 96 cm v bokoch neni nejak extra vela pokial nemas 160 cm aj s topankami...v pomere k ostatnym mieram mas boky uplne v pohode takze podla mna mas peknu zensku postavu:).....siroke boky sa daju perfetne zamaskovat ak si oblecies tuniku a cez boky das opasok to si myslim,ze vyzera super:D

brontanaska

176 ??? tvoja postava je potom ideaaaalna. ja mam ako lili ale menej:D 158 a pri tejto vyske svoje booky doslova nenavidim:) ale chudnem:) teda zacala som sportovat a nejest hluposti :) snad to pojde dole pekne :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

siroke boky? - Fórum - ZDRAVIE.sk