Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maturita diaľkovo

Príspevok v téme: Maturita diaľkovo
Ashi

Dobrý deň,chcela by som sa spýtať na Váš názor ohľadom mojej situácie;z rodinných dôvodov by som potrebovala začať pracovať,aktuálne som v 3.ročníku a chcela by som nastúpiť diaľkovo na OA a dokončiť si tam popri práci posledný ročník.Čo si o tom myslíte?Máte s diaľkovou maturitou niekto skúsenosti?Ďakujem...

panča

ak si si ista, ze to zvladnes, tak sa to da dvoma formami - individualny studijny plan -v podstate nemusis byt v skole (pozor, zavisi od jednotlivej skoly) - a s vyucujucimi si dohodnes len temy a terminy skusok. Vacsinou potrebujes 2-3 znamky na stvrtrok/polrok, aby si mohla byt klasifikovana.

Druha forma je vecerne(resp. dialkove) studium - do skoly sa chodi len vecer, aj to nie kazdy den (tuto formu moc nepoznam, treba sa informovat na konkretnej skole).

Ale ak sa rozhodnes pre takuto formu studia, bude to dost narocne -rozhodne sa priebezne uc (poznamky zhanaj cez spoluziakov alebo priamo od vyucujucich)-lebo sa Ti to nakopi a nepostihas terminy.

OA je dost narocna skola -tak snad zvladnes touto formou aj uctovnictvo, pretoze ostatne predmety sa daju normalne ucit aj samostatne doma.

Drzim paste

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maturita diaľkovo - Fórum - ZDRAVIE.sk