Stale sa hadame

Príspevok v téme: Stale sa hadame
angelinaj

Som s priatelom uz 4 roky mame dieta,no neustale sa hadame,lebo ja som velmi ziarliva a on sa na ulici pozera na baby ktore su ovela chudsie ako ja,ja potom placem a skonci to hadkou ze on lubi len mna a ze kazdi chlap sa pozrie na inu babu.Ale mne uplne pokleslo sebavedomie,citim sa tucna a skareda.Prosim poradte mi co mam robit?Dakujem.

sjella

necitala osm vsetky prispevky, len chcem povedat toto ( i ked mozno to tu uz niekto povedal)..: podla mna je uplne normalne ak sa chlap pozera po inych.. tak isto ako aj my sa pozerame, pozeraju sa aj oni...nie je na to predsa nic zle.mne by naopak pripadalo divne, keby sa neobzeral...ale to neznamena ze uz sa mu nepacim,alebo ze by ma hned vymenil..takze ak iny problem nemate, myslim, ze mozes byt kludna. a myslim si,ze kazdy inteligentny chlap si je vedomy aj toho, ze ani on nemusi vyzerat uzasne a najkrajsie na svete a ze starne a tucnie, alebo sa meni inak...ale tie prave hodnoty su dakde inde.. (a to nie je len fraza...)

angelinaj

DUSAN SINKA ABC a dalsi
Dakujem velmi pekne za vase rady,hlavne Dusan,dakujem ti pekne,dodal si mi odvahy,skusim si to uz nevsimat a nehadat sa s nim,inac,niesom vobec tucna,mam 55 kil,ja sa len tucna citim lebo on sa vacsinou pozera na uplne chudulinke,take anorexicky,lenze ja by som tak nechcela vyzerat aj tak.Dakujem vam pekne este raz,uz ziadne hadanie.

trnda

Motivuj sa niecim inym ako ziarlivostou. Obcas si dopraj nejaku malickost, ktora potesi. Ale hlavne priatelovi daj najavo, ze ho lubis a doverujes mu. Myslim ze ho to potesi viac ako hadky a slzy.

trnda

Hovori sa, ze kto neziarli, nemiluje, co je asi pravda, ale odtial potial. To ze sa pozera po inych babach nemusi znamenat nic zle, navyse ti sam povedal ze lubi len teba. Z vlastnej skusenosti viem, ze muzi nemaju radi ziarlivostne sceny a vseobecne ani hadky. Ja by som sa zaoberala tou druhou vecou - tvojim sebavedomim. Nemusis sa strmhlav vrhnut na vsetky mozne diety a cvicit do vycerpania. Rob to len v takej miere, aka ti vyhovuje, aby si sa citila dobre a nebola az prilis vycerpana. Mate dieta a starostlivost o rodinu vyzaduje dost casu aj sil.

sinka

suhlasim s abc123.my s kamoskou dokonca komentujeme muzov napr.v tv:jej,to je krasavec! a jej manzel sa len smeje.ma plesinu a je vychudnuty,ziadny playboy,ale maju sa radi a ona by ho nedala ani za svet.to,ze sa niekto obzrie,na ulici,neznamena,ze ta nelubi.moze ta prestat,ale pre tvoju ziarlivost a hadky,co nou vyvolate.takze rob nieco so sebou,nauc sa mat seba rada,ak schdnes,tak ti stupne sebavedomie,a k takym vyrovnanym babam su muzi pritahovani.bola som podobna ako ty,a kamarat ma po nejakom case nechal,vraj sa citil nedostatocny a neverila som mu,tak naco budeme spolu.ze som bola stale s nim nespokojna a tak usudil,ze mi nedokazal dat to,co som chcela,tak ze snad budem s inym stastnejsia.tak daj pozor,aby sa ti to nestalo.hadky vytvoria medzi vami velku priepast.chod ku kadernicke,pocvic kazdy den,daj si nejaku zeleninkovu dietu alebo oddelenu stravu a schudnes.zacina jar,tak bude na trhu dost ovocia.
dokazes to,len sa do toho prusti!!!

abc123

angelinaj, hlavne necitaj prihluple komentare ako pisu kleopatra a jej podobny... ak sa sama necitis dobre, cvic, snaz sa schudnut, ale never tomu, ze ta priatel nelubi... kazdy sa rad pozrie na peknu babu, alebo pekneho chalana... ja som vydata, mam jedno dietatko a po nom 10 kg navyse a tiez sa moj muz rad pozrie na peknu babu na ulici, tak isto ako ja sa rada pozriem na pekneho chlapa, ale to je len na ulici, alebo niekde vonku, doma mame oci len jeden pre druheho a lubime sa a nebudeme sa snad hadat kvoli takej hluposti... nevyvolavaj zbytocne hadky, tie skor oslabuju vas vztah ako hocijaka nahodna pekna baba na ulici.

abcdefg

bohužiaľ skutočnosť je taká že je príjemnejšie sa pozrieť na babu, ved vy chlapi aj mladí vyzeráte otrasne, PCmani majú svaly ochabnuté, starí majú bruchá, plešiny, proste otras a tie nedovyvinuté briadky...fuuj