Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tampony

Príspevok v téme: Tampony
eliiiiiiiiii

takze. od mojej prvej menstruacie pouzivam len vlozky, no uz by som chcela pouzivat tampony, kedze je to ovela pohodlnejsie, diskretnejsie, atd. s vlozkou sa mi casto stava, ze preteciem, citim sa nesvojo, "mokro", nic moc pohodlne atd... skusala som si viackrat dat tampon..ale jednoducho mi tam NEJDE! kupila som si aj s aplikatorom, isiel trosku hlbsie, ale vzadla som to. ide mi tam fakt tazko, citim tlak a bolest, ako keby take pichanie/stipanie.viem, ze sa treba uvolnit atd, uvolnena som, ale proste je to dost neprijemne, nejde nejde a nejde! :(

lochness

elii, tak si ho davaj normalne ked sedis, mozno to bude tiez chciet trochu cvik ale je to najjednoduchsie lebo si pri tom najviac uvolnena.. a na zaciatok je aplikator najlepsi, aj ja som tak zacinala, neskor sa uz odvazis aj bez lebo ti to pride ako normalna vec :)

heja105

Ale davaj si pozor aby si si neposkodila panensku blanu. Nechod nasilu, a hlavne ked ho budes davat von musis byt uvolnena.

jankaaaaaaaaa

ide to ovela lepsie s tym aplikatorom ako bez, nemam osobne skusenosti ale skoro vsetky kamosky zacinali s tymi aplikatormi

eliiiiiiiiii

hej hej som panna... no mozno, ze sa neviem ukovnit, ked tak stojim, alebo "kvocim" pride mi to tak ze mam proste napnute svaly atd. skusala som si davat aj ked som mala silne kramy. vcera som skusala ten so zavadzacom, nesielmi aj tak ale to myslim ze bolo tym ze teraz mam fakt slabe... :/
inak pouzivate daktora so zavadzacom? ide to lepsie ako bez? :)

lochness

eliii suhlasim s ostatnymi, chce to len cvik a uvolnenie, miliony zien na svete to zvladli a ty nebudes vynimka neboj :) zaciatky su vzdy blbe ale potom to uz bude doslova polminutova zalezitost, uvidis

blabla, nemalo by sa to pretrhnut, lebo ta snurka je vsita po celej dlzke tamponu... aby si mala istotu tak pred zavedenim parkrat potiahni za tu snurku a uvidis ci vydrzi

BBella

ak budes mat kramy silnejsie tak to pojde samo, ani nebudes vediet ako. ja dlhsie pouzivam tampony a uz ked viem ze dostanem vecsinou veeeeelmi skoro rano tak si dam tampon tzv. na sucho, a ide jak na sankach do kopca:D ale na prvy krat som si ho davala ked som mala original silne kramy, skus!

ivanečenka

...a skús si trošku "kvoknúť" /neviem nájsť správne slovo/ a musíš byť uvoľnená. Ja som mala tampóny aj ako panna a iba tie používam už dobre dlho, takže tam nie je problém. A začni s mini a potom normal, väčšie si nedávaj...

Veronicca

ja som mala tiež veľké problémy s tampónmi...tiež strašná bolesť pri zavádzaní a ani to tam nešlo...už som si začínala myslieť že som priúzka alebo čo, kým som neprišla na to v čom je problém...vždy keď som ho zavádzala som nebola vôbec uvoľnená lebo som sa bála bolesti...tak som sa pokúsila ako-tak uvoľniť a ver mi išlo to hneď na prvý krát a prekvapivo bez bolesti:)takže hlavne sa uvoľni a určite to pôjde! :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tampony - Fórum - ZDRAVIE.sk