Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti bedrovych kĺbov

Príspevok v téme: Bolesti bedrovych kĺbov
nafo

Ahojte.Mám problém s bedrovými kĺbmi už asi rok.Trénujem taekwondo je to šport kde sa vela namáhaju bedrové kĺby a trénuje s nohami.Asi pred rokom som bol na sústredeni kde ma zacali bolievat bedra.Už som bol aj u lekára na sonare mi zistil ze mam zvecsenu kost z 4mm na 7mm ,že to býva zo zápaloch v tele ale žiadny mi nenašli(bol som na všetkych vyšetreniach).Ked som mu priniesol rentgenove snimky povedal ,že mam v poriadku.Poslal ma na rehabilitacie (magnet) a dal mi tabletky cital(condr osulf 400) som ze su na Artrozu ale pritom mi o tom nic nepovedal a keby sa ho nespytam ze ci by mi nepredpisal nejake doplnky bol by ticho.Pri chodzi bolesti nepocitujem.Bolí ma to len ked ohybam nepravidelne bedro(napr kopem alebo sa roztahujem roštep) tak na vonkajsich castiach.. Neviete co moze sposobovat tie bolesti a to ze amm zvecsene kosti na klbe (4mm na 7mm) ?? onedlho idem na kontrolu

nafo

Počuvaj a mam artrozu alebo čo? Lebo mne ten doktor nič nepovedal , že mam absolutne len ze mam tu kost zvecsenu dal mi magnet rehabilky a keby sa ho nespytam na doplnok ani mi nepredpise uz som dobral condrosulf inac ... fakt neviem čo mi može byt s timi klbmi no ja fakt dost rychlo rastiem zase som dal za mesiac ale 2cm +/-

nafo

Počuvaj a mam artrozu alebo čo? Lebo mne ten doktor nič nepovedal , že mam absolutne len ze mam tu kost zvecsenu dal mi magnet rehabilky a keby sa ho nespytam na doplnok ani mi nepredpise uz som dobral condrosulf inac ... fakt neviem čo mi može byt s timi klbmi no ja fakt dost rychlo rastiem zase som dal za mesiac ale 2cm +/-

nafo

nafo

StanleyH

Pekne pises aky lajdacky pristup ma ten Dr. Skus ist na Antolsku do BA, bol som tam s obomi kolenami, tam ti pomozu velmi radi. Ale urcite je tu aj ten problem ze rasties, pokial ta nebolia slachy. A ten chondrosulf neber, je to zbytocne. Ak chces poslem ti zlozenie mnou odporuceneho doplnku, nakolko je najsilnejsi na trhu ( a aj naucinnejsi, absorbcia 90%)

nafo

vsak ten doktor mi povedal ze na rentgene nic nevidi ze v pohode jedine na sonare ze ta kost je zvecsena a jak som odchazdal pri dverach som sa opytal ci by mi nepredpisal nejaky doplnok a on povedal ze moze .. a predpisal mi condrosulf 400

nafo

:-D v Trnave ale tak ja vobec neviem co s timi bedrami mozem mat .. nemoze to byt aj z toho ze dost rychlo rastem a organizmus nestiha ? alebo ta kost nechapem z coho to moze byt ...

nafo

:-D v Trnave ale tak ja vobec neviem co s timi bedrami mozem mat .. nemoze to byt aj z toho ze dost rychlo rastem a organizmus nestiha ? alebo ta kost nechapem z coho to moze byt ...

nafo

A neviete z čo možem mat zvečšenú kost z 4mm na 7mm čo mi zistil pri sonare ked nie zo zapalu?Inak on mi nepovedal ani že mam Artrozu nič :d poslal ma preč a ja som sa ho opytal , že či mi može predpisat nejake doplnky a on že može ale keby sa ho to nespytam tak ma pošle preč len z rehabilitaciami...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti bedrovych kĺbov - Fórum - ZDRAVIE.sk