Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnačky

Príspevok v téme: Hnačky
kaviju

Môj skoro 5-mesačný synček ma už asi týžden hnačky. Po odobratí stolice vyšli skoro negat. vysledky až na jeden už teraz si neviem spomenút ako sa volá,pediater povedal že sa to dá liečit probiotikami. Lenže spomínané probiot. berieme už viac ako dva mesiace lebo beriem silné lieky, kvoli prasknutej lymf.uzline po očkovaní a nevidíme nijaké zmeny.Stolica je hnedá sem tam zelenkavá,hlienovitá viac ako 5 krát za den, teploty nemá.Dodávam mu vodičku aby sa nedehedrytoval.Mal aj vylučené mliečko boli sme dojčený a pili kašišku ryžovú na riedko urobenú,bolo dobre ale zasa sa to vrátilo.takže nevieme čo dalej.Inak je dojčený aj prikrmovaný Humana ha

lubka6292

J111 nad urieknutim som uz aj ja rozmyslala.A co mam zasjt k nejakemu samanovi?

:) ale lekar mi zase predpise tie iste lieky co mam doma.neviem,asi navstivim psychologa.

:)

Lubka, ja by som šla k lekárovi, rok je dlhá doba.
Kaviju akú dietu mu dávaš? Vodičku nie, cierny čaj nesladený.

lubka6292

Prosím poradte mi ,už som zúfalá.Adi pred rokom som začala mávať hnačky,krče v bruchu.Isla som k lekarovi,ten mi povedal ze mam jest probiotika,a urcil mi syndrom drazdiveho creva,inak vsetky vysledky krvy aj stolice boli negativne.Robili mi aj sono,a nic.Stale nic neprestavalonepomahalo.Nemohla som chodit ani do skoly.Z domu som sa pohnut nemohla.Asi po mesiaci to prešlo.Medzitým som skúsila bylinky a rôzne liečitelky.Zevraj mam bakteriu na crevach.Pijem caje vsetko.Po troch mesiacoh sa zase zacali objavovat krce.A to sa aj v noci budim na to ze ma zacne boliet brucho,zacnu sa mi potit ruky a mam silnu zimnicu a rychlo musim bezat na velku.Pocitujem uzkost.Velmi ma to unavuje a aj ma to privadza do stresovych sutacii ked idem niekam do spoločnosti.Myslite,ze to moze byt aj spychika.Nad psychologom som tiez rozmyslala.Prosim pomozte mi ak s tym niekto mate skusenosti.vdaka

lubka6292

Prosím poradte mi ,už som zúfalá.Adi pred rokom som začala mávať hnačky,krče v bruchu.Isla som k lekarovi,ten mi povedal ze mam jest probiotika,a urcil mi syndrom drazdiveho creva,inak vsetky vysledky krvy aj stolice boli negativne.Robili mi aj sono,a nic.Stale nic neprestavalonepomahalo.Nemohla som chodit ani do skoly.Z domu som sa pohnut nemohla.Asi po mesiaci to prešlo.Medzitým som skúsila bylinky a rôzne liečitelky.Zevraj mam bakteriu na crevach.Pijem caje vsetko.Po troch mesiacoh sa zase zacali objavovat krce.A to sa aj v noci budim na to ze ma zacne boliet brucho,zacnu sa mi potit ruky a mam silnu zimnicu a rychlo musim bezat na velku.Velmi ma to unavuje a aj ma to privadza do stresovych sutacii ked idem niekam do spoločnosti.Prosim pomozte mi ak s tym niekto mate skusenosti.vdaka

kaviju

dakujem za radu, ale pokial viem tak ti probiatika ktoré užívame sú takisto dobré/infants dophilus/,a ešte držíme ich v chladničke.

RNG

Patmesacny by uz mal pomaly prechadzat na normalnu stravu, jemne rozmixovanu. Tie rozne priemyselne pripravene detske mlieka nie su najlepsie na vyzivu, napriek velkej reklame okolo nich.
A probiotik je hromada, nielen kojenecke. Dieta moze ako clovek brat presne take, ako dospeli. Predavkovanie je nemozne, lebo aj najsilnejsie zmesy nemaju ani 1/1000 toho, co creva normalne potrebuju a teda sa musis spoliehat na ich rozmnozenie a kolonizovanie criev.
Momentalne odporucam najma kyselinovzdorne a tepelne odolne zmesy, ako napr vyrobok firmy Healthy Origins, predavany pod menom Probiotics, 30 bilion CFU. kde su probiotika ciastocne ochranene entericky a su dost kyselinovzdorne a nenicia sa v izbovej teplote, takze sa da kapsula roztvorit a zamiesat do jedla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnačky - Fórum - ZDRAVIE.sk