Neviem na ňu zabudnúť

Príspevok v téme: Neviem na ňu zabudnúť
chladomor

Na strednej škole som štyri roky zaľúbený do spolužiačky, o čom ona ani nikto iný doteraz nevie. Aspoň dúfam, keďže ľudia môžu byť niekedy viac všímavý, ako by si človek želal. Ale k veci. Už dva roky chodím na vysokú a stále na ňu akosi neviem zabudnúť. Už som si pár krát myslel, že je to už za mnou, ale vždy sa to akosi vráti. Zvykne sa mi o nej snívať, alebo ma niekedy len tak ovládne predstava, že je práve pri mne a keď precitnem, skoro ma až strasie. Mám z toho celého divný pocit, naozaj by som na ňu chcel zabudnúť. Praďte mi prosím ako na to.
Nikdy som nemal vzťah s dievčaťom, ani náznak a tiež nemám žiadnych priateľov. Moja existencia si ani nezasluhuje, aby bola označovaná ako ľudský život. Problém je, že môj stav je taký, že niektoré príčiny môjho stavu sú vlastne jeho dôsledkami a naopak. Preto nie som schopný vymaniť sa z toho začarovaného kruhu.
Preto sa obávam, že vaše prípadné rady, hoci budú asi dobré, nebudú mi nič platné. Tak či onak, možno som sa len potreboval vypísať.

Enzo

Starý príspevok, ale poviem ti k tomu len toľko: ak máš problém zabudnúť na niekoho, koho si platonicky ľúbil 4 roky, tak ako môžu potom zabudnúť tí, ktorým skončil 4 ročný vzťah? Ty si na tom ešte veľmi dobre. Ak si sa za celé tie 4 roky aspoň nepokúsil niečo v tom zmeniť, tak teraz je neskoro sa žalovať. Bohužiaľ.

akzt

chladomor ťažko sa radí, a ešte tebe ked si, mám pocit veľmi tvrdohlavý, ale rob to čo ti srdce vraví, vykašli sa úplne na všetko len v srdci cítiš, čo je správne aj keď to je ťažké sa na to odhodlať, nájsť dostatok síl na to, ale ak to cítiš alebo to čo cítiš, tak aj sprav. ani nevieš akú budeš mať potom radosť, nemusí to výsť to je jasné ale aj ak to nevýde budeš na seba neskutočne pyšný, ved si muž tak sa trošku schop! a jedna odveci otázka, nie si náhodou zo stredného slovenska?

m,mlk

Napíš jej smsku. Hneď a zaraz. Stratiť nemôžeš nič, len získať.
:)
Nerieš, nepolemizuj, nerozmýšľaj, proste ber mobil a píš.

chladomor

Takých zhruba 7 rokov. Ale celé to nemá veľa spoločného s realitou, tak to aj tak beriem.
Ale voľačo musí človek mať.

chladomor

Dnes sa mi o nej po dlhom čase opäť snívalo. Bolo to veľmi pekné, síce som s ňou v tom sne ani nerozprával, ale usmiali sme sa na seba. Potom mi bolo cez deň trochu clivo, ale inak nič hrozné.
Viem, že nemá zmysel sa k nej v myšlienkach neustále vracať a tak na ňu pomaly zabúdam. Ale niekedy je to však pekné, ako napríklad ten sen.

0vecka

2 chladomor ak by to bolo jednoduche tak by si to uz davno urobil ...
a never tomu ze maju ini nieco zadarmo ... kazdy ma svoje problemy...

ak ti niet pomoci tak naco zakladas tuto temu??? ale pride mi to komicke hovoris ako 60 rocny dedo co ma uz zivot za sebou.... ono sa vela veci zmenit da ale musis preto aj nieco spravit.... je to ako tucko co vazi 120kg a hovori o tom aky su ostatni chudi a ze nemusia preto nic robit....

skus aspon 30min denne venovat tomu aby si si zvysil kvalitu zivota...

M74

Ono skúsiť sa na ňu nejako nakontaktovať by si mohol. Je síce vysoko pravdepodobné že o Tvojej existencii a citoch netuší a pošle Ťa do hája. Ja som bol v podobnej situácii, bol som do jednej blázon, ale zase nebol to iba nejaký jednostranný virtuálny vzťah, trávili sme spolu dosť času. Ale dva krát som jej skúsil povedať čo k nej cítim a bol som odmietnutý. Tak sa mi aspoň trochu podarilo zbaviť sa citovej závislosti, ktorá ma ničila.

blablablabla

chladomor preco nezvladas tie normalne aktivity co zvladne aj retard? mas nejake fyzicke postihnutie alebo to nezvladas psychicky? toto mi nezostalo celkom jasne.

stív vozniak

do kelu,"poznám" ťa v mojom bývalom.nemá na koho iného myslieť,tak sa furt dožaduje mňa.a ja som ako zovretá v kliešťoch.
radím ti,votri sa do nejakej spoločnosti,normálne ich popros,či možeš s nimi na kavu,na basket,kamkolvek.aby si vyvetral hlavu.určite neostavaj sam.nájdi si koníček,niečomu sa venuj.a daj si zo dve po hube a prestaň sa ľutovať.kukni si modre z neba ako sa ľudia majú a nebedákajú.hladaj zmysel života,teš sa,vytvor si ceľ za ktorým pôjdeš.a ak aj ostaneš sám bez partnerky,nemáš dôvod zúfať.aj single môžeš viesť fajn život.len sa neupínaj na preludy :-D