Neviem na ňu zabudnúť

Príspevok v téme: Neviem na ňu zabudnúť
chladomor

Na strednej škole som štyri roky zaľúbený do spolužiačky, o čom ona ani nikto iný doteraz nevie. Aspoň dúfam, keďže ľudia môžu byť niekedy viac všímavý, ako by si človek želal. Ale k veci. Už dva roky chodím na vysokú a stále na ňu akosi neviem zabudnúť. Už som si pár krát myslel, že je to už za mnou, ale vždy sa to akosi vráti. Zvykne sa mi o nej snívať, alebo ma niekedy len tak ovládne predstava, že je práve pri mne a keď precitnem, skoro ma až strasie. Mám z toho celého divný pocit, naozaj by som na ňu chcel zabudnúť. Praďte mi prosím ako na to.
Nikdy som nemal vzťah s dievčaťom, ani náznak a tiež nemám žiadnych priateľov. Moja existencia si ani nezasluhuje, aby bola označovaná ako ľudský život. Problém je, že môj stav je taký, že niektoré príčiny môjho stavu sú vlastne jeho dôsledkami a naopak. Preto nie som schopný vymaniť sa z toho začarovaného kruhu.
Preto sa obávam, že vaše prípadné rady, hoci budú asi dobré, nebudú mi nič platné. Tak či onak, možno som sa len potreboval vypísať.

chladomor

No hej zbytočne...
Ale vám sa to ľahko povie, keď sa vás má kto opýtať "čo ťa trápi? Vyzeráš smutne."
(nevykám, to je množné číslo)
Asi toľko k tomu.

jajka001_

takze, zbytocne nieco pisat? :)
kludne si o nej snivaj dalej. ale zacni zit. prestan zit v snoch. zacni zit v realite. zabudnes na nu jedine tak, ze stretnes realnu, skvelu babu, ktora ti otvori oci a pochopis, ze prave ona je to, co potrebujes.