Lymfóm - pomôžte

Príspevok v téme: Lymfóm - pomôžte
2bodka

Zdravim vsetkych prispievatelov. Som tu nova a potrebujem poradit... Uz piaty mesiac mam zvacsene lymfaticke uzliny na krku a pod sankou. Po vsetkych vysetreniach, kde vysledky boli negativne ma nakoniec poslali na onkologiu, pretoze bolo podozrenie, ze by mohlo ist o lymfom. Na onkologiu uz chodim x-ty krat, pokazde mi spravia sono a odoberu krv. Vysledky krvvi neukazuju na nejake zmeny v krvnom obraze, kt. by mohli poukazat na lymfom, sono vsak ukazalo (posledne sono), ze jedna uzlina ma 2,4 cm, pricom oni (lekari) beru reaktivne zvacnese uzliny pri velkosti DO 1,5 cm (reaktivne uzliny su tie, ktore su zvacsene, ked je v tele infekcia/zapal..) Kedze to trva uz velmi dlho, obratila som sa na homeopatku, kt. ma vysetrila pristrojom OBERON a povedala mi, ze mam v tele toxoplazmozu v kombinacii s mononukleozou. (Je pravda, ze testy krvi ukazali zvysene protilatky na EBV a CMV virusy, avsak mononukleozu nepotvrdili, rovnako toxoplazmozu krvne testy nepotvrdili). Chcem sa spytat niekoho, kto ma skusenosti s prekonanou mononukleozou, ktora nemala bezny priebeh (teda vysoke teploty, velke uzliny, pripadne zahnisane mandle), pripadne niekoho, kto prekonal toxoplazmozu - ako vam to prebiehalo, ako dlho ste mali zvacsene lymfaticke uzliny, pripadne do akej velkosti, konzistencie..

Ci ste mali aj ine problemy, pretoze ja som mala tri mesiace zvysenu teplotu do 37,5°C. Homeopatka mi dala nejake lieky na precistenie pecene a lymfatickeho systemu a absolvovala som u nej aj detoxikaciu pomocou vanicky Mary Staggs detox (--), ale uzliny mam stale rovnake a nemam pocit, ze by mi to velmi pomohlo :( Prosim poradte co robit. V utorok mam ist na onkologiu na vysetrenie CT a som uz z toho zufala.. Cloveku tvrdia, ze keby islo o rakovinu, tak by boli aj ine priznaky, pripadne zmeny v krvnom obraze.. lenze potom ked nejde o rakovinu, preco stale tie vystrenia? Kazdy mesiac? - je to ubijajuci pocit travit tam cely den (pretoze na sono sa caka aj 3-4 hodiny), clovek tam chyti taku depku, ze uz nevie ako dalej.. Chcem sa uz zase tesit zo zivota...