Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako si uzit dovolenku s debilom!!!!!!!!?

Príspevok v téme: ako si uzit dovolenku s debilom!!!!!!!!?
bibisa

idem s priatelom na dovolenku do tatranskej.ideme v celku dobra partia az na jedneho (hlavne z mojej strany NEVITANEHO kretena)
je to frajerov kamos ale aj frajer vie ze je deges a ze sa bude snazit mi zneprijemnit dovolenku-ci vedome alebo nevedome.ale ja s tym nic nenarobim aby nesiel lebo chatu rezervoval jeden kamos a jemu povedal dalsi kamos aby zavolal tohto trtka. (aky je limit na vyuzitie slova kamos v jednej vete? :D )

no radte moji radcove :)

bibisa

no mimochodom ak by ste chceli vediet ako to dopadlo (a to som tam este nebola :D ) no ten chalan povedal ze nejde lebo chata je pre 12 a on bol 12 co znamena ze jeho kamos sa tam nezmesti tak zacal hrat na city ze on nejde lebo nejde ani ten druhy ale ze si to tam mame uzit :D
aj ked nepijem ozerem sa ze budem mat fasa dobru dovolenku :D

bibisa

NO veru nemozem povedat ze sa vzdy sprava na 25 :D
ale tak bohuzial bud sa s tym clovek zmieri alebo po case sa rozidu dvaja..ja neviem...neni to tak zle a dufam ze sa to casom zmeni a bude potom chciet doslova oddych a nie zabavy s kamosmi :)

žaž

no ja by som na vylet s takym trtkom nesla, vylety su o oddychu a nie o hadani sa a robeni si na priek. nasla by som si s priatelom iny plan asi...

ale ked uz musite, tak bud ignoracia, alebo krute odjeby...

a co sa tvojho partnera tyka, to uz je na inu temu :D ale ne ako nebude moc vyspely ked sa chce pohybovat v skupinkach a nechce travit svoj volny cas niekedy sam s tebou...

bibisa

no dakujem za vase komenty a istu pomoc.
ako ja by som si poradila..som dost hubata len ma to sere ze ide taky posuk ako je on.
proste mne vadia ludia kt sa nevedia na verejnosti spravat.ako som uz povedala chova sa ako keby bol celi zivot vychovavany gorilou :D
je vulgarny a uprimne myslim si ze ho maju ostatny celkom radi ale zas nie nejak prehnane :D
ale on ma na mna take narazky kvoli tomu ze od kedy som ja s jeho kamosom spolu co je 3 aj pol roka on s tym neni zmiereny ze sa uz nechova ako on.on by si najradsej "prevychoval" vsetkych chlapov aby sa spravali ako on.
je to koren ten lesny muzik..
kks ale ak bude este aj v nasej izbe spat tak ma uz prisaham bohu drbne a veru asi mu ublizim :D

lost

napad prehanadla sa mi extremne paci (tiez som chcel poluziakovy dorpiat), avsak.. nechcel by som mat na krku obvinenie z poskodeneho zdravia :D
preot nelejem nic do drinkov :D

lost

ja by som si v takomto pripade v hlave hovoril:

"hovor si cokolvek len chces, do mojho zivota sa aj tak nedostanes"

otazne je, co jeho reci robia s dalsimi ludmi co su tam v jeho okoli.

napr ze zadre klamstvo a ci mu uveria... ale snad nie, ak ho poznaju...

dobra vila

Ja by som radsej ani nesla :-/... ked na teba zacne slovne utocit, to sa prepocut aj tak neda, co mas sediet s vatou v usiach? Ja by som sa vykaslala ist niekam, kde je niekto, kto ma na mna bezdovodne narazky... preco to vlastne robi? Nech si ta priatel neda...nepohasterte sa, samozrejme, ale ked mu slusne povie, nech si robi narazky na vlastnu priatelku a nie na teba, mozno COSI pochopi...vela stastia :-/

jajka001_

akceptuj fakt, ze je taky aky je, ze ho nezmenis,nenechaj sa vytocit nevhodnym chovanim a ked ho dokazu mat aj ostatni radi, co asi maju ked ho volaju so sebou, tak skus aj ty si vsimnut na nom nieco dobre, a ak aj nenajdes, zachovaj stoicky pokoj, lahostajnost a ignoruj ho.
a ze frajer s tebou sam nepojde? chod sa prejst sama, alebo s kamosom, uvidis ci za tebou pribehne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako si uzit dovolenku s debilom!!!!!!!!? - Fórum - ZDRAVIE.sk