Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

osmička zub

Príspevok v téme: osmička zub
tanierik1

Ahojte,
zapálilo sa mi ďasno za osmičkou zubom, zub je už vonku niekoľko rokov, len taký malý kúsok ďasna bol tak pri ňom...lenže na tretí deň ako to začalo bolieť sa mi zapálilo ďasno aj pod a okolo ďalších dvoch zubov predtým a stále to pokračuje viac dopredu...bolí ma aj ucho a uzlina na krku, či čo tam je...a neviem, či ísť k zubárovi, či nie, k svojej nemôžem ísť a k cudzím ja veľmi nerada a aj tak neviem, či sa s tým dá niečo robiť, lebo narezať to už nie je kde. je niečo s čím by sa dal stiahnuť ten zápal ?

mima33

PEKNY PODVECER PRAJEM,snad tu niekto je a sude mi vediet poradit...pred tyzdnom mi trhala zubarka spodnu osmicku zub ktora mala 4korene a hned mi nasadila aj antibiotyka,lenze tie som vcera dobrala a dnes ma nenormalne zacala ta rana boliet...boli ma licna kost pod okom a ide mi to az do ucha a na slichy...nevie je mozne ze som dostala aj prievan neviem,ale to sa len tak utesujem..je tu niekto kto ma tkyto pripad alebo vie ze co mi asi je??LEBO som myslela ze po antibiotykach uz bude dobre a neni...a v rane mam naspodku take biele ako hnis,neviem co to je..prosiim poradte...vdaka vopred..samozrejme zajtra idem ku zubarke ale mam neskutocny strach :(

tanierik1

tak ono, mne to vždy prešlo po dvoch troch dňoch ako zub rástol....ale ak to do zajtra neodpuchne, tak asi budem musieť ísť....

AdamKrt

Okamzite chod k zubarovi ! Toto sama len tak nevyliecis, ak mas nejaky zapal s loziskom hnisu niekde pod zubom...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

osmička zub - Fórum - ZDRAVIE.sk