Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cilistov-áno,alebo nie?

Príspevok v téme: Cilistov-áno,alebo nie?
Nelinka20

Ortopéd mi odporúcal ist do Cilistova na liecenie.Uz mám aj termin do Cilistova.Ale trochu sa bojím.Lebo som pocula,ze v lete sú tam hlavne sólo detí bez rodicov,ktoré urobia neporiadok kazdy den,a nedá sa tam vydrzat,malé deti chodievajú zobrat,neviem ze je to pravda,alebo nie.Vy aké skúsenosti máte z Cilistova?Teraz idem prvykrát.

majka_21

Nemas zaco, ja by som tam sla este raz. Fakt tam bolo dobre. Pred 8 rokmi som bola aj v Tatrach, ale v Cilistove bolo najlepsie (niektori, ktorych poznam vravia, ze lepsie nez v Kovacovej).

majka_21

Ja som bola v Cilistove ako mala (mala som asi 10-11 rokov) - teraz mam 23 r. Viem, ze je to davno, ale co-to si pamatam (aj ked sa samozrejme vela veci mohlo zmenit). Myslim, ze ma najprv vysetril neurolog (uz nepamatam preco), a v prve rano, co som tam bola, tak mi sestricka vzala krv aj vytery. Potom cely den nasledoval uplne normalne. Rano rozcvicka bud vonku alebo vo vnutri v takej malej "posilovni". Potom nasledovali ranajky, po ranajkach procedury, ktore si mala predpisane. Obed, volny program (telka alebo izba... co si chcela jednoducho). Myslim, ze som tam bola asi 3 tyzdne. A tusim tam boli vizity ako v nemocnici... ale toto si uz nie som ista. Ale bolo tam fajne :-) Virivky, masaze... super bolo.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.