Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ženy a nevera

Príspevok v téme: ženy a nevera
kukulik

Chcela by som sa spýtať, stále sa opakuje dokola iba o mužskej nevere, akoby ženská ani neexistovala. Aký máte názor na ženskú neveru,, je to niečo zlé,, ak si muž ženu neváži, nepomáha jej, všetko necháva na ňu, kompletnú starostlivosť, žiadne rozhovory, záujem o to ako a má?? A potom stretne človeka, ktorý je presným opakom jej manžela....Ťažko odolať...neísť do takého vzťahu, v ktorom nedominuje len sex, ale hlavne porozumenie.. Ale ako odísť od svojho manžela, keď sú tu deti...Pochopili ste ma?

kukulik

ďakujem všetkým tým, ktorí sa venujete tomuto problému, skutočne sa v niektorých príspevkoch spoznávam, z každého si zoberiem to čo ma osloví a čo potrebujem,:-))

milli

Veľmi súhlasím s poradňou, aj keby tam mala ísť kukulik len sama; to môže byť naozaj tým kľúčom k riešeniu. Neverím, že keď sú dvaja ľudia ochotní riešiť vzťah, že by neexistovalo riešenie. Preto je dôležité, či to, čo prezentuje manžel navonok je aj jeho vnútorný stav - že mu je všetko úplne jedno.

eluška

Viem, že sú aj vzťahy, kt. sa nedajú zachrániť. ale ako ste tu písali, je veľa takých, kde sa hádže flinta do žita hneď pri prvej vážnejšej kríze. Ľudia sa bránia manž. poradni, lebo si mysli, že tam sa ptíde na to, kto v tom vzťahu je ten zlý...Lenže to nie je pravda. Tam vám pomôžu získať na vec úplne in- objektívnejší pohľad, nové riešenie situácie, lebo vy už ste do toho takí zainteresovaní, že sa motáte v jednom bludnom kruhu, z ktorého nie a nie sa vymotať...a tam vám ukážu iný pohľad na vec a to vie veľmi pomôcť. Len to skúsiť.

milli

Pre: nina2 - nechcel som sa ťa dotknúť, iste si to myslela dobre, len ja som to asi zle pochopil. Mne sa len zdalo, že sa niekedy rozvod berie ako "pilulka" na všetky manželské "nemoci" a partneri sa nesnažia viac investovať do uzdravenia nabúraných manželských vzťahov. Niekedy možno naozaj len zatiahnuť tou pravou "páčkou" a veci sa môžu dať do poriadku. Iste by niekto namietal, že tento prípad nespadá medzi medzi tie nádejné na "uzdravenie" (po toľkých pokusoch od kukulika), ale možno problém je len v tom, že "odomykala" stále tým nesprávnym "kľúčom" a preto je dobré, že tu môže čítať viac názorov - niektorý ju možno osloví.

sofia 37

ahoj kukulik - opet sofia.
Myslim,ze ty si uz rezignovala a si unavena z vecneho zachranovania vasho vztahu.Ale myslim tiez,ze tvoj manzel nevie o co ti ide.On je spokojny,on ta ma rad,on nema co riesit - a preto si sadne pred bednu a cumi na fotbal /kedysi po love cumeli do ohna,tak im to neberme :-)/.Myslim si aj to,ze mnohe zeny stale hladaju dake stastie a stale su nespokojne.Riesenie je v priamej reci:"Vadi mi,ze si ma dnes nepohladil.Chyba mi vasnive milovanie,tebe nie?"a podobne.Je chyba u zien chodit okolo horucej kase ako sa hovori.Napr.otazka typu:"tebe nevadi,ze sme nesexovali uz 3mesiace?nechyba ti to?"a chciet odpoved Ano/Nie.A podla toho sa zariadit,uz ake hodnoty vyznavas.....Jasne,ze po rokoch zamilovanie zmizne,laska vyhasina ak neprikladame drevo a ohen uplne zhasne.Ved co tam po Valentinovi ci MDZ...este ze nezabudneme na narodky...a vyrocie sobasa?Co to je? :-) Priznajme si aj my vsetci dlhozenaci-zlahostajneli sme vsetci. A zrazu...na scene sa objavi muz,ktory mi po rokoch povie srdiecko,dievcatko...ake je to romanticke.Pohladi ma a vypocuje...ake je to jednochuche podlahnut mu a vyplakat sa, akeho mam nevsimaveho manzela...Je to proste zapletiteeee :-) Myslim,ze sama citis,ci ho mas este rada,ci si radsej ked nie je doma,ci ti je akosi smutno,ak doma nie je,ci ta potesi jeho telefonat,ci ti nepuka srdce ak si predstavis,ze realne zajtra od neho odides...Na to vsetko si musis dat odpoved a hlavne jemu povedat co vsetko ti vadi,aj ked mas monolog.
MILI velmi sa mi pacia tvoje prispevky,az sa mi nechce verit ze si muz :-) Maloktory muz prizna jesitnost :-)

frontman

podla mna manzelstvo, v ktorom je zena (alebo muz) nestastna, sa ani neda nazvat manzelstvom, je to len jeho pokrivena napodobenina.

nina2

ako vidim tema je stale horuca.
milli,velmi si vazim tvoje odhalenie mojej kontroverznosti.pozorne si citam tvoje prispevky,zaujmaju ma netypicke pre muza nazory na tuto temu.pisala som to tak ako citila.je pravda,ze ako zena, kukulika chapem:nema to lahke,bytostne potrebuje lasku,pochopenie a uznanie.ale ako manzelka,a hlavne ako osoba taka, aka som,neviem pochopit preco je stale vedla toho Monstra,ktoreho nam opisala.a hlavne necitim ze este chce byt vedla neho,dat jemu alebo sebe v tomto pare este jednu sansu.prepac,kukulik,mozno sa mylim,a preto sa narovinu opitam: milujes ho este?a keby sa niakym zazrakom naozaj zmenil podla tvojich predstav,bola by si spokojna a rozlucila by si sa s prijatelom?

250557

ahoj kukulik... ja som tu len nahodou, vacsinou sa tychto diskusii nezucastnujem. ale prezivam podobny vzath ako ty. nastastie /?/ to nie je manzelstvo, sme len spolu v jednej domacnosti... pred par dnami som spoznala jedneho mileho cloveka... citim sa s nim uplne inak ako s mojim terajsim priatelom... pre neho som vzduch.. ziadny zaujem o mna, moje ocakavania, predstavy... ziadna opora alebo pomoc... stale len davaj davaj...ale ja nedostavam nic..ziadna pozornost. reci o tom, ako ma lubi /ked mi to uz pri nejakej krize povie/ mi nestacia. skutky totiz nevidim ziadne. sex 0 bodov, intimnosti, dotyk, pohladenie nic... na 1.mieste je on, jeho potreby, futbal a telka, potom kde si mi dala co a kedy budeme jest... nehovoriac o klamstvach a vyhovorkach...som nestastna z toho. preco som stale s nim? kvoli byvaniu... mam 2 prace, chodim rano z domu pred 7 a pred 7 vecer aj idem naspat.. a caka ma cela domacnost, varit, riadit.. pomoc od neho minimalna, resp. ziadna.. nemam si ani cas hladat nahradne byvanie.. kvoli peniazom bohuzial len nejaky podnajom s dalsimi ludmi... chapem tvoju situaciu a drzim ti velmi palce!! navod, ako ju vyriesit vsak nemam ani ja..

filozof

presne som ta pochopil, a presne viem co by si mala asi urobit, ano on na teba kasle, a pytala si sa preco? nevychovala si si ho nahodou tak, aby na vsetko kaslal, ak to zo zaciatku tak nebolo, tak preco je to teraz tak, ze na teba kasle, si stale prenho dostatocne atraktivna? a pritazliva? nema nahodou pocit bezpecia ze ta ma a ze ta nemoze stratit? daj mu najavo aby o teba zabojoval ako kedysi, a zase sem tam dosniesol nejaky ten kvet, romanticka vecera.... nehladaj chybu v nom ale vsebe ako by si to ty mohla zmenit, aby sa zmenil on, mas predsa 6 zmysel vyuzi ho! znicis vztah s nim a co horsie deti! tebe daco take spravili rodicia? myslim si ze si mala stastne detstvo, preco ho nedoprajes aj svojim detom?ak si najdes milenca, tvoj manzel na to pride! TY SA ZMENIS LEBO BUDES STASTNA, NEUTAJIS TO!!! a vsetko co si budovala je v piiii_ii.. nechcme sa do teba navazat, chapem ta, rovnako ako tovjho manzela, chcme ti len otvorit oci v istom smere uhla pohladu na vec, snad som ta neurazil, vela stastia! a nazaver, vsade viazne komunikacia ak vsetko zlyha potozpravaj s a snim ale nie o milencovi! o tom ako sa citis a ako co je... a preco to nie je tak ako to bolo predtim ....

milli

Ešte by som sa chcel, kukulik, opýtať, ako to bolo zo začiatku. Či bol hneď po sobáši taký, alebo sa to v ňom postupne začalo meniť. Ak tu už bola o tom reč, tak sa ospravedlňujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.