ženy a nevera

Príspevok v téme: ženy a nevera
kukulik

Chcela by som sa spýtať, stále sa opakuje dokola iba o mužskej nevere, akoby ženská ani neexistovala. Aký máte názor na ženskú neveru,, je to niečo zlé,, ak si muž ženu neváži, nepomáha jej, všetko necháva na ňu, kompletnú starostlivosť, žiadne rozhovory, záujem o to ako a má?? A potom stretne človeka, ktorý je presným opakom jej manžela....Ťažko odolať...neísť do takého vzťahu, v ktorom nedominuje len sex, ale hlavne porozumenie.. Ale ako odísť od svojho manžela, keď sú tu deti...Pochopili ste ma?

brunuska

milli keby konala unahlene-tak uz s nim davno neni a nepremyslala by nad tym-ze sa mozno radsej vzda svojho zivota a stastia pre pokoj v rodine a spokojnost,stastie svojich deti!

milli

Veľakrát v živote som konal unáhlene, ale ani raz si nepametám že by to bolo na dobré. To je moja skúsenosť.

brunuska

milli prosim ta...
hej spamatal sa lebo zrazu zistil,ze mu nema kto varit,prat,zehlit...
kukulik dievca-bez od neho a rychlo a bud stastna-zelam ti to!

milli

Kukulik, takže si len potvrdila moju teóriu. Vidíš, a neboli treba ani týždne, aby sa spamätal. Akcia vyvolala reakciu. Na to, však, aby nastala aj zmena v jeho myslení, možno treba dlhšie odlúčenie. Keď sa budú na neho veci "sypať", bude musieť s tým dačo robiť, nejako sa o seba postarať. To že po odchode prejavil taký záujem, len potvrdzuje, že mu nie je všetko také ľahostajné. Len nehádzať flintu do žita. My muži vieme byť niekedy dobre "pripečení" a treba nám nejako "pomôcť"...

kukulik

pekné ránko všetkým,,, dada,,,samozrejme, že ani u mňa to nepomohlo,,, odišla som aj ja k rodičom už asi dvakrát,,, ale v momente utekal za mnou,, nasľuboval hory-doly.. a samozrejme, že som mu verila,, to mu tak vydržalo dva dni,, a potom boli znovu staré kolaje. Žiadne zmeny,,, nič,,,možno len má strach z toho, že som schopná od neho odísťmň,, lebo to nepredpokladal,, lúbila som ho nekonečne,, tak, že som si ani nevšimla, že len dávam, a nedostávam nič.. Asi som bola príliš aktívna,, moja chyba,.Teória ružových okuliarov u mňa fungovala na 100%. Pekný dník všetkým...

milli

Veľa rodičov takúto možnosť má. Po odchode vyrastených detí im zostali nejaké izby prázdne a ak boli vzťahy dobé, rodičia sa tomu len potešia. Veď to by bolo možno tak na mesiac, dva. Určite by som túto možnosť nezahadzoval.

dada

milli... odist k rodicom, je podla mna nie moc vhodne, rodicia si ziju svoj zivot, a je to lepsie riesit to bez rodicov... co sa tyka toho odchodu... najskor sa treba porozpravat, ak ro nepojde, co v mojom pripade neslo, tak radikalne riesit... pekne rano...

milli

Úprimne ti veríme a cítime s tebou. Ešte ma napadá, keby sa ti dalo urobiť menej radikálne riešenie. Pokiaľ by si mala možnosť odísť napr k rodičom, skús tento variant. Je to určite vždy menej drastické ako nejaké radikálne riešenie. Možno sa manžel spamätá, že mal vedľa seba niekoho, kto sa o neho staral. S niekym treba jednoducho zatriasť.