ženy a nevera

Príspevok v téme: ženy a nevera
kukulik

Chcela by som sa spýtať, stále sa opakuje dokola iba o mužskej nevere, akoby ženská ani neexistovala. Aký máte názor na ženskú neveru,, je to niečo zlé,, ak si muž ženu neváži, nepomáha jej, všetko necháva na ňu, kompletnú starostlivosť, žiadne rozhovory, záujem o to ako a má?? A potom stretne človeka, ktorý je presným opakom jej manžela....Ťažko odolať...neísť do takého vzťahu, v ktorom nedominuje len sex, ale hlavne porozumenie.. Ale ako odísť od svojho manžela, keď sú tu deti...Pochopili ste ma?

mira

dobre tina , ale vži sa do tej situácie že sa ti to stane a nakoniec keď už z toho vznikajú nepríjemné problémy sa sama seba budeš pýtať prečo sa to stalo tebe. Je to ako nerešpektovanie zásad ľudí, ale ovplyvnenie prírodou.

manžel

Kukulik ako je to so sexom? Sexuješ v jeden deň aj s jedným aj s druhým, alebo sa vieš vyhovoriť? Ako si pritom pripadáš, alebo ti je fajn s oboma? Ako to chápe tvoj milenec? Mala by si sa zamyslieť nad svojim charakterom!!! Je lepšie povedať pravdu ako klamať oboch? Ak milencovi neprekáža že spiš aj s manželom, tak ťa nemiluje!!!

tina

ja mám pocit, že si chce len niekto ospravedlniť neveru. Do manželstva ste predsa s niečim isli. Človek , ktorý podvádza si vždy nájde milion dovodov a ospravedlní pre svoju neveru. Život nie je perícko ale zálezi od nas aký si ho spravíme. Ja osobne by som nedokázala žit vo vzťahu , v ktorom by som klamala partnera. Výčitky svedomia by mi to neumožnili. Komunikácia a úprimnosť su na prvom mieste. Je podraz žiť vo vztahu a hladat si milenca. Ukončím vztah a potom riesim.

kukulik

Ďakujem vám všetkým, ktorí sa venujete môjmu problému.. Takže nebol taký vždy,,, ale ja som bola asi príliš aktívna,, a postupne ako pribúdali povinnosti a starosti,, tak si zvykol, že ja všetko zvládnem... nič nevyžadujem pre pokoj v rodine.. A ja som bola doňho veľmi zamilovaná,,, a robila som všetko pre to aby bolo "dobre",,,dobre bolo ale asi iba jemu... teraz to je ťažké,,, mám priateľa, s ktorým si rozumiem veľmi,, sme obidvaja zrelí,, inteligentní ľudia, a uvedomujeme si čo sa deje,,, a bezbolestné riešenie nenachádzame...

jarikt

...ja som pochopil. Opýtam sa Ťa čo baba predomnov, bol taký vždy a nevadilo Ti to skôr, alebo sa zmenil???
A opýtam sa Vás všetkých baby, ak má baba partnera akéko si vysnívala(ona to tvrdí, vlastne tvrdila), samozrejme aj s nejakými chybami (nikto nie je dokonalý!!!), tvrdila že sex aj všetko ostatné je super, ale napriek tomu skákala z postele do postele, žiadna dôvera, vernosť, atď., pritom ona to všetko žiadala. Toto niektoré baby (asi toľkopercent ako muži!) prečo robia??? ...keď už sa bavíme o nevere žien. Nebol to 1-2mesačný vzťah!

dada

Ahoj kukulik, no co sa tyka tychto veci, ked boli deti male, myslim, ze pomahal pri problemoch, alebo sa iba prizivil, tak sa mi to s odstupom casu zda...ale zaujalo mato, ze pises, ako si tvoj manzel nevsimol, ze sa s tebou nieco deje, presne ako u mna, nikdy sa ma neopytal... kde si bola, ako sa mas??? ako v praci, a pod. proste mal svoj svet, kde som ja ale nebola a mozno bola ale tak inak ako som chcela ja... a tym vznikla medzi nami ta obrovska priepast... ty mas asi este male deti, o to je to tazsie, ja som vtedy iba ticho plakavala dp perin a cas vsetko vyriesil...dufam, ze raz budeme naozaj zit podla svojich predstav a nie podla nejakych pravidiel...pa a vsetko dobre

ninocka

tato tema ma naozaj zaujma.hadajte preco?...
kukulik,mam otazku.tvoj manzel(ten co sa nevie postarat o chore dieta)bol taky vzdy?alebo srazu sa zmenil?alebo si ti to pred tym nevadilo?....

kukulik

Dada, tak som sa rozpísala, že som nenapísala podstatu, ktorú som Ti chcela povedať,,, totálne sa vidím v tvojej odpovedi,, úplne súhlasím, presne si vystihla tie detaily, ktoré ma v manželstve trápia. Ono sa to zdá možno malicherné,, ale naprl situácia z minulého týždňa - bola som v práci a volám manželovi, že ako sa má dcérka - mal byť s ňou doma, pretože sa zlecítila.. a on že neni doma išiel do servisu a malú odviezol rodičom,, ale že má vysokú horúčku. Ja sa pýtam išiel si s ňou k lekárovi, veď je piatok, čo budeme potom robi ť ? a on že " nie veď si nekázala.... takže bez slov... žiadna starostlivosť, zodpovednosť, jednoduchovšetko je na mne...

kukulik

Dada??,,Ďakujem,,,v mojom prípade nebol absolútne sex prvoplánový,,, nehľadala som len niekoho do postele,,, to určite nie,,, len som stretla človeka, ktorý má o mňa záujem,, keď mám nejaký problém napr. s deťmi,, tak mi vie super poradiť, venuje si mi jednoducho...a potom to telesné zbláženie už vyplynulo z tej lásky ktorá medzi nami vznikla. Strašne sme sa tomu bránili, že nemôžeme, že som vydatá, že mám záväzky ...ale stalo sa. Z dá sa mi, že nevera u mužov je o tom, že sa najedli toho, čo majú doma,,, ale mne nešlo o hľadanie sexuálneho partnera.. Uvidím čo bude ďalej. Zatiaľ mi pomáha vedomie, že je nás viac takých ako som ja...Môj muž si ma až tak nevšíma, že ani necíti, že sa so mnou niečo stalo...

dada

Ahojte...ja si myslim iba jedno... nie sme tu preto, aby sme svoj zivot prezili s clovekom, kt. si nas nevazi... jednoducho moj manzel sa tiez uzavrel do seba, nic nechcel somnou rieasit, a ked som si nasla priatela, tak si priznal, ze spravil chybu, ze si ma viac nevazil... nic nerobil pre rozvoj svojej osobnosti ani spolocnej, ja som bola ta co musela robit program, deti som si vychovala perfekt, su uz dospele, ale ja s nim zit uz nemozem... a to som s nim od svojich 16tich rokov, mam 41...chcem sa rozviest, iba otazku byvania neviem ako riesit..