Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prestat fajcit a nepribrat???

Príspevok v téme: prestat fajcit a nepribrat???
jajka01

fajcim uz dlhsie, ale posledny rok po rozchode s priatelom som si ani nestihla uvedomit ako a fakt ten rok fajcim vela...uz som sa minule zlakla pretoze mi bolo tazko na plucach :( no a nemam ani dokonalu postavu a navyse ide teraz leto...viem zeby som sa mohla vyhovorit, ze najprv schudnem na leto a potom po lete prestanem fajcit...ale ja to nechcem odkladat :(( chcem sa toho zlozvyku zbavit, ale zas nechcem v lete vyzerat ako prasiatko..:(( poradte prosiiiiim kto s tym ma nejaku skusenost

drc

jajka01

ja som prestala 25.6. vecer poslednou a vcera som prezila prvy den bez cigarety, no mam tiez obavu ci nezacnem priberat, ale zase ked si tak uvedomime tak prednejsie je zdravie, schudnut sa da aj potom
A nepridas sa ku mne aby sa nam lahsie prestavalo?

jajka01

no ano....hlavne tu volu...len ja som teraz pred statnicami, tak neviem ako to bude teraz...ale do konca leta chcem postupne stale menej a menej a kym zacne skola tak koniec...to je moj ciel...dufam ze aj vyjde :((

......

ja som prestala z jedného dňa na druhý ale je to individuálne pokiaľ si silný fajčiar možno bude lepšie znižovať postupne.Ja som fajčila tak 5-7 denne niekedy aj mesiac nič takže mne to problém nerobilo.Keďže som mala dosť psychicky náročnu prácu,začala som to kompenzovať sladkosťami a dosť som pribrala ale časom som to potom dala dolu a doteraz nefajčím,je to už 10rokov.Paradoxom ale je,že som sa po zdravotnej stránke vôbec necítila lepšie skôr naopak tým ťa samozrejme nechcem odrádzať len píšem svoju skúsenosť.Chce to hlavne pevnú vôľu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prestat fajcit a nepribrat??? - Fórum - ZDRAVIE.sk