Farbenie vlasov

whee_ee

Mňa nenapadlo nič o odpadnutí vlasov :D :D :D Len či farba inak nechytí, chlór je chémia... ale tak robte, ako myslíte, ale akože istejšie je podľa mňa si umyť vlasy, a vyschnuté nafarbiť, lebo pokiaľ viem, tak nikde nie je napísané, že vlasy sa pred farbením nesmú umývať, jedine že farba sa nanáša na suché vlasy :D

selecti

Dávam si silno hnedú :) až skoro čiernu, takže to by nemal byť problém :) No len aby som ťa nevyhľadávala už s plešinou na hlave! :D

vsevedka

Tak toto by som teda neskusala, je predsa stara znama vec, ze cerstva farba reaguje s chlorovou vodou, vid nestatnice, co s cerstvo nafarbenou hrivou sli do bazena a vysli z neho zo zelenou ako vodnik. Kedze je chlor prchava latka, tak u teba to nemusi tak dopadnut, hlavne ak si farbis na tmavsie. Vlasy sa nemaju pred farbenim umyvat len z toho dovodu, ze sa odmasti aj pokozka hlasy a vlasy, je idealne ale umyt ich den dopredu, pretoze zase nemozu byt mastne, lebo farba horsie chyti, alebo na istych miestach vobec. Predsa aj na niektorych navodoch stoji: ak nehcete aby vam farba chytila na pokozku okolo cela, ci tvare, natrite okraje mastnym kremom. A inac aj renomovaní kadernici bezne vlasy umyju a nasledne nafarbia, takze sa nemusis obavat, pouzi vsak jemny sampon a v ziadnom pripade nedavaj kondicioner.

User_37597

jezis nestras ju...
farba ti chyti a neodpadnu ti vlasy
len tak mimochodom to je taka blbost ze ti odpadnu vlasy ked mas dlho na hlave farbu.pokial ti ta farba netaha vlasy na uplny bolnd tak aj hodinu si ju kludne moze clovek nechat...
kludne sa zafarby..ak by sa nieco stalo kludne ma vyhladaj a ja ti pomozem ale vyhladas ma iba ak by si sa chcela podakovat :D to mi ver