Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako liecit plucne chlamidiae

RNG

Zialbohu, to uvidis po pol roku alebo aj neskor, ci ti naozaj zabrali.
Chlamidia pneumoniae ma totiz 3 rozne formy, bakteriu, na ktoru zaberu atb. L-formu,bezplastovu =vnutrobunecny parazit , ktora sa prave vytvara ked atb napadne jej bunkove steny a na co potom v bunke nema atb uz ucinok minimalny, a spor, ktory sa vytvori tak isto z napadnutych bakterii, ktory sa neda nijak znicit, leda ze sa znovu "vyliahne a vyrastie z neho bakteria, ktora sa da znicit.

nick951

Mne sa prejavili len kaslom a mierne zvysenou teplotou, pol roka nemohli prist na to co mi je. Az krvne testy to ukazali. Dostal som nejake narazove antibiotika co sa brali v tyzdnovom odstupe vzdy po tri dni, zabrali na 100 %.

RNG

Tema uz bezala viackrat.Najdi si vyhladavacom tu alebo ked chces najst co som o tom pisal trebars aj cez Google.sk uvedenim slov rng, chlamidia
Bodaj by to bolo tak jednoduche, ako uviedla silka...

silka

Ahoj,

môjmu malému spôsobili obojstranný zápal pľúc, v nemocini bol na antibiotikách priamo do žily a zabrali mu. Takže asi len antibiotikmi.

janka113

ahoj,
a ake mas priznaky?
bo ja mam tiez podozrenie na plucne chlamidie tak chcem dat spravit krvne testy
ako sa ti to prejavuje len kaslom?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.