Ked ma zena kramy

14vera14

CAute.Mozem sa spytat ked som mala kramy a vyprstoval ma jeden chalan....je tam mozne nieke riziko ???? Diky :)surnee

kacicka

u mna je moja nalada v pohode.nemam problem so sexom,je to vec vkusu a to ako sa zena vie uvolnit.mne to aj pomaha.

zaza

no vies, kes ma zena menzes, tak ho ani nema taky ako ostatne, niektore pri tom uzasne boli hlava tri dni a aj zily na nohach a nepomoze ani spravna zivotosprava ten prvy den je vacsine zien trochu mizerne ale myslim, ze sa chlapom nic nestane ked su jeden den ohladuplny, ved si je treba uvedomit, ze zena musi v ten cden robit vsetko ako po ine dni,tak jej hadam nervy trochu mozu ujst

masti

Myslim si ze kazda zena uz tym ze poprvykrat dostane menzes sa totalne zmeni, zmeni sa jej psychika jej fyziognomia, proste meni sa cela. Vy muzi musite byt voci nej tolerantni, nielen pocas tychto dni. Tak ako zena musi pochopit Vas vybuch, musi tolerovat nejaky ten unik, nahlu zmenu nalady, tak by ste mali aj vy brat ohlad na nu. Myslim, ze zena ako tvor, ktory je Vam blizky si to zasluzi. Nepozerajte sa vtedy na nu ze je to nervozna harpia a ze sa to neda s nou vydrzat, vsetko prehrmi a bude zase slniecko. Kazda minca ma tiez dve strany. Prilis vela hormonov je v nasom tele a tak ako pri tehotenstve, porode tak aj pri menstruacii nas menia, takze trpezlivost je najlepsi liek, no a nech si to kazdy nazyva ako chce.

kika

zena ma bolesti ktore mu narusaju cely den v praci pretoze mam menzes,a natuka si zdravie a o radach sa dozvie fora stupidne onicom

Lucka

Ja neviem čo s aženy sťažujete ! Dá sa to úplne v ohode prežiť a keď máme bolesti si zväčša môžme za to sami zlou životosprávou a potom si to odnášajú všetci okolo nás! A priznajme si nie je to až tzaké strašné až na pár výnimiek ( tým nezávidím).Myslím že aj chlapi majú svoje starosti!

Zazka

Baby, na co sa tu hrame? My to nazyvame kramami tiez, ale akonahle to vyslovi muz, tak je ohen na streche...
A k teme...ked mam svoje dni, naozaj ich mam a vobec sa za to nehanbim. Hormony pracuju, a som za to vdacna, lebo keby nepracovali, tak by nebol svet taky farebny