preco nikdy nic nevyhram....nerozumiem

nyky20

Bibisa

Začni tipovať športové zápasy. Tam nezáleží kolko ludí sa zapojí a nie je to iba náhoda, že koho vylosujú, kto bode 1000 - cí v poradí a také blbosti. Pekne si natipuj podľa seba a sleduje výsledky. Zaručene vyhraješ: ))

[zruseny1]

moja sestra vyhrava kade tade :)) ale treba vediet ako na to a zapajat sa treba do takych sutazi, o ktorych sa malo hovori, resp. malo vie :)
nam pribudli do zbierky kavovary, grily, topanky, oblecenie, aj take mensie vyhry- ale potesia- hupacie siete atd..uz si ani nepamatam
a vsetko su to vyhry zo sutazi s potravinovymi retazcami, treba kupit nejaku vec- napr. curkovinku a cislo z blociku zaslat smskou :) to je cele

ververka

pretoze to je vsetko o prachoch. sutaze su len marketingove tahy. sice vyhra mala hrstka ludi, ale aj tak sa im to vsetko oplati uz len kvoli tomu ako namotivuju ludi sialene nakupovat.

george303

Pretoze sa zapaja strasne vela ludi a tym padom sa sanca na vyhru znizuje :D Bud stastna ze nevyhravas ja ked som bol gembler tak som prehral strasne vela penazi a potom som musel asi pol roka vkuse prehravat aby som si uvedomil ze to nema zmysel a dneska som uz stoho von a nechcem uz vzivote nic vyhrat :D