Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oblečenie, odev - farba - poraďte mi

Príspevok v téme: oblečenie, odev - farba - poraďte mi
Mahuliena89

pekný deň, kúpila som si tuniku, ktorej farba vyobrazená na internete zodpovedala bielej, no v skutočnosti je taká akoby mierne zožltnutá, resp. okrová. Látka je jemná-zrejme bavlna, tenká, mierne presvitavá- chcela som sa opýtať, dá sa jej farba zmierniť tak, aby inklinovala skôr k bielej? Resp. je možné ju vybieliť? Samozrejme to by som doma nerobila, chcem sa teda opýtať, či takéto služby sú možné v práčovniach, čistiarniach a pod. Prípadne, ak máte inú skúsenosť poraďte. Tuniku nechcem vyhodiť ani vrátiť, je nádherná až na tú farbu, odtieň... ĎAKUJEM za každý názor, radu

Mahuliena89

kupovala som to prostredníctvom inzerátu, od súkromnej osoby. Áno, bola písaná maslová farba, ale fotky vyzerali byť reálne a tam bola farba medzi bielou a maslovou - takú akú by som chcela (takže i ja som sa do istej miery mýlila). No ide o to, že je to aj nosená vec, takže ak ležala dlho v skrini možno takýmto spôsobom zožltla, ... i keď je možné že toto je jej originál farba - no nezdá sa mi, mne príde ako okatá vyžltnutá farba. Chcela by som to trošku oživiť vybieliť. Preto sa pýtam. Skočím asi niekde do čistiarne sa opýtať, nech mi poradia.

BBella

skus sa ist spytat priamo do cistiarni (neviem ci tam farba veci) alebo do obchodiku, kde ponukaju presne tieto sluzby. ja si pametam ze kedysi som si daco dala takto zafarbit, doma by sa mi to nemuselo podarit, ale ci to aj teraz funguje to neviem. a ked si to kupovala tam nebolo napisane ze biela???lebo biela je biela ak ti poslali inu farbu tak reklamovat. a ak nebola napisana farba, tak do buducna si na to davaj pozor:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oblečenie, odev - farba - poraďte mi - Fórum - ZDRAVIE.sk