Chirurgicke odstranenie kondylomov...

emma 6528709

Ja som bola na laserovom odstraneniv jednodnovej chirurgii.Bolo to rychle a dnes uz mam pokoj.Ak pomoze link nech sa paci: www.chirkoz.sk Pozor na holenie..prenasaju sa...

spooky

ja som absolovovala ten cgirurgicky zakrok mala som ich pri vchode do posvy aj vo vnuri, ano je tam narkoza,vcera som prisla z nemocnice..boli trocha ale nic hrozne,teraz len lezim a cakam kym sa to zahoji... ale ako som to chytila netusim lebo s priatelom spavam skoro rok a zrazu sa mi to objavilo a jemu nic nieje,tak nechapem...lekari mi povedali ze sa mam teraz zaockovat proti hpv,tak neviem..dufam ze to pomoze...vela stastia vsetkym s tymto hnusnym ochorenim

RNG

Virusy HPV su v celom tele a odstranenie kondylomov ich neznici v tele.
Preto tu casto spominam zvysovanie celkovej viralnej imunity, ktore ich potlaci, aj ked sa, ako mnohe ine nase virusy v tele nedaju celkom vyhubit, len potlacit na tolko, ze prakticky neskodia. Prostriedkov na to je plno, viacero najdes cez Google.sk uvedenim slov rng, herpes
Odvtedy som pridal dalsie, ako citral, monolaurin a stava/zivica zo stromu croton lechleri predavana pod menom Sangre de Grado(dracia krv). Samozrejme to nie su vsetky, uvadzam len tie, co su ucinne a bezne dostat na svete.
Priroda ma v zalohe tisice roznych.

sonicka_sona

animka
Verim ti ze by sa tazko priznavalo chlapovi o tomto alebo nejakemu buducemu priatelovi,tak prosim ta necakaj.Ked to nechas tak,tak sa ti to rozsiri az dovnutra,mimochoodom ono sa to moze dostat az do brusnej dutiny.Takze to uz je dost neprijemne.Ja byt tebou,skusim ten chyrurgicky zakrok.
Ja uz som po tom..Bolesti mam veru.Ale nebolo to take strasne.3dni som si polezala v nemocnici a teraz som prvy den doma,troska boli,tazko sa mi sedi,ale myslim si ze to pomohlo a nic tam nebudem mat.Ked sa mi to zahoji napisem viac ale myslim si ze sa toto chyrurgicke odstranenie oplati:-) Dufam ze mi odstranili vsetko a dufam ze budem uz zdrava.Dost som si pre toto vytrpela.Tak prosim ta necakaj ani ty a zacni to riesit.:-(

animka

vobec :( ... nemnozi sa mi to ale ani nemizne...idem vyskusat poslednykrat este doplnky plus chcem ist este aj za imunologickou a ak ani to nepomoze tak fakt neviem co urobim :( som dost z toho psychicky na dne ...nie som nijaka nymfomanka ale ked mi to nezmizne aky chlap ma bude chciet ked so mnou nebude moct spat bez toho aby sa nenakazil :( a ako to povedat novemu priatelovi tak to fakt netusim :(((

sonicka_sona

animka
Ahoj ja idem na ten zakrok pozajtra,tak hned ako pridem z nemocnice budem ta informovat. A hej je to pod celkovou narkozou.
Neviem ci toto odstranenie pomoze,ci sa mi to nevrati.Dufam ze nie.Takze nechcem ti odporucat zakrok kedze sama neviem ci to pomaha.Ale dufam ze budem v poriadku.Strasne sa bojim,ale musim to prekonat.:-)))
Ja som si kondylomy tiez nasla sama. Najprv som si myslela ze to mam nejaky pupacik od holenia, ale potom priatel povedal ze ani jemu sa to uz nezda a tiez sme zacali o tom zistovat a dopracovali sme sa az k tomuto.Hned som bezala ku gynekologovy.Liecila som sa 5 mesiacov Wartec creamom, ale nic nezaberalo a dokonca sa mi to dostalo az dovnutra pri maternicu.Takze to dospelo az k zakroku.
Drzim vsetkym co bojuju s tymto svinstvom palce :-(

animka

ja som si ich objavila sama ... asi mesiac po uplne prvom sexe ked sme sa znovu s partnerom milovali tak ma to priserne palilo...potom som zacala studovat...isla doktorovi a keby som ho nenasmerovavala kde ma hladat ani ich nenajde...dokonca povedal ze on uz videl vela kondylomov ale ze to kondylomy nie su ...no na moje naliehanie ma poslal koznej ...ta kukla a do listka mi rovno napisala kondylomata accumin...cize ani na gynekologov sa asi neda spolahnut :(