Nemame spolocnu rec...

kacena

To je pravda,ze vztah sa rozpadne. Ja som taky vztah mala, skratka sme si nemali co povedat a nas vztah sa po par mesiacoch rozpadol. Teraz mam priatela s ktorym som uz siesty rok, ale nikdy sa nestalo, ze by sme si nemali co povedat.Vzdy sa nieco najde o com sa dokazeme dlho rozpravat.Skuste mozno nejaky spolocny víkend na chate,kde budete len vy dvaja,budete si spolocne uzivat cely den,uvarite si spolu nieco dobre,pojdete do lesa na prechadzku,vecer si zapalite krb a vsetko budete skratka robit spolocne.No a tu uvidite,ci vyplnite to prazdne miesto,ktore vo vasom vztahu chyba.Co ty na to?

sinka

na dobrej komunikacii stoja a vytrvaju vsetky vztahy.takze bud s tym nieco robte,ale ak sa neda,tak sa neda.asi ste kazdy o inom,tak treba hladat cloveka,s ktorym si budes vzdy mat co povedat! s opacnym sa vztah skor ci neskor rozpadne.

kacena

Ahoj zufalec. Musim ti povedat, ze vo vztahu je ta komunikacia najdolezitejsia. Bez nej podla mna vztah nema buducnost a preto musis zistit, preco to vlastne tak je, v com je problem a kde ta komunikacia viazne. Ste spolu dva mesiace, co podla mna je dost malo na to, aby ste vycerpali uz vsetky temy, o ktorych sa da rozpravat.