Existuje kniha otazok na medicinu konkretne pre LF na SZU?

cooo

cize 1200 otazok je z chemie a 1200 z biologie a ku kazdej 4 moznosti ?no ale tak ked beru len nejak 30 ludi tak asi sa tam dostanu naozaj len tí co tam neurobia ani jednu jedinu chybu.....ako ten pocet by troska mohli zvysit,lebo vsak pomylit sa moze kazdy :P asi je lahsie sa dostat na LF UK ako na SZU...

ucim sa

aha, tak prepac:-D. tak potom sa pytas prilis skoro, mozno budu menit otazky (aj ked ja si to nemyslim, da to dost prace, vymysliet ich) tento rok ich menili a kniha vysla az zaciatkom marca, takze kopa ludi si kupila minulorocne testy. minulorocne nemali spravne odpovede, nove maju spravne odpove priamo zaznacene v otazkach, takze sa nemozes dobre otestovat. v knihe je 2x1200 otazok, kazda 4 moznosti, ale nikto nevie, ci na prijimackach budu otazky totozne ani ako ich budu hodnit.

cooo

:D nepytam sa neskoro neboj,ja som po maturite uz davnejsie,tento rok budem končit druhy rocnik na výške-študujem biologiu.a planujem si dokoncit bakalara urcite,takze pytam sa len informacne,a prosim ta kolko je otazok z chemie a kolko z biologie? 1500+1500 ? a ku kazdej je 8 moznosti?vdaka

ucim sa

dost neskoro sa pytas. tento rok vysla nova kniha, stoji 15e, je v nej dost chyb, navyse sa tam hlasi okolo 600ludi a beru 30, takze mala sanca sa dostat. a kupit sa da na skole v knihkupectve. kde mas este podane prihlasky?