Potrebujem schudnut

mataBB

co si nepochopila?ovocie nie je az tak vhodne pri chudnti, pretoze ma vela cukrov a jest sa ma naposledy tak 2-3 hod pred spanim..je blbost nejest po siestej hodine

Sisi135

Monika_babika: veľa ovocia? Veď to je čistý rýchly cukor pri chudnutí tak jeden kus a to doobeda a jesť do piatej/šiestej má význam len vtedy ak človek je o20 00 maximálne v posteli. Ak ideš spať okolo 22 00, tak si len spomaľuješ metabolizmus, a to pri chudnutí moc výhra neni

evula81

Ahoj! Ja som schudla za 5 dní 2kg, z obvodu stehna -1cm. A to všetko zdravo a bez hladovania. Ak chceš viac info tak mi napiš na zdravy.clovek@gmail.com a vysvetlím Ti ako na to a vypracujem Ti analyzu tela. A to všetko bezplatne.paaaaaaaaa

simax

odporucam velmi dobry clanok o chudnuti, prvu cast najdete aj na internete: liek.beautywoman.sk

ale dolezita je prave druha cast, ktora uz ale na internete nie je, treba si zohnat ten casopis od niekoho, kto ho ma. ja som to citala u kamaratky ked som bola u nej na navsteve, su tam presne potravinove doplnky, ktore sposobuju obezitu, skratka na co si treba pri kupe davat pozor. ak clovek je tieto konkretne potraviny s tymi konkretnymi doplnkami, tak sa mu vobec nedari chudnut, aj ked cvici a drzi diety. a ked aj schudne, po skonceni diety znova priberie. staci teda davat pozor na to, co kupujete a problem je vyrieseny. naozaj velmi dobry a poucny clanok, ale hlavne ta druha cast, lebo v tej prvej tie konkretne udaje nie su.

xdanielax

matulka, ja som si nahodou nedavno kupila po fakt asi 10 rokoch minimalne parky :D isla som z posilky do obchodu a zufalstvo, lebo na nic som nemala chut a zrazu ze PARKY !!! MUSIM! :D ale poctivo som studovala etikety ktore maju najviac masa a najmenej tuku tak som tam saskovala zopar minut pri tom regali a poviem ti, dobre padlo :) raz za cas neuskodi.