Potrebujem schudnut

matulkaaa

na večeru párky a čuduj sa :) ...dodržuj pitný režim (čistá voda, nesladené čaje), strava tak ako to tu bolo už milión krát napísané a pohyb pohyb pohyb :)

Sisi135

Nika26: strava na dve veci pri takejto moc neschudneš, bolo by ti prečítať si niečo o zdravej strave a skús tú delenú ak chceš o pár rokov bojovať s 2x viac kilami ako máš teraz, ak chceš aby ti vypadávali vlasy, bola nervózna a podobne. A pri delenej moc tuku nechudneš skôr svaly, vodu ale tuku o dosť menej ako pri zdravej strave

xdanielax

sisi ja ta obdivujem, ze sa ti to stale chce pisat dokola.
ja uz sa len rozculujem jaki su niektori ludia lenivi este aj v pozerani internetu..

Ja.Si

Nika ovocie na večeru nie je práve najlepší nápad. obsahuje veľa sacharidov. skôr si daj zeleninu alebo rybu - tú by si mohla zaradiť aj na obed. radila by som ti aj prejsť na delenú stravu - na obed papaj buď mäso a zeleninu alebo ryžu/zemiaky a zeleninu, nikdy nie mäso a ryžu/zemiaky dokopy. jedz 5x za deň, v menších porciach no na obed si môžeš dopriať TROCHU viac. a veľa, veľa cvičiť. kardio + posilňovanie.. držím palce

xdanielax

sisi ja ta obdivujem, ze sa ti to stale chce pisat dokola.
ja uz sa len rozculujem jaki su niektori ludia lenivi este aj v pozerani internetu..

Nika26

No, čiže ráno teplé mlieko (občas aj s čoko. guličkami), na desiatu banán :D, na obed hlavne vela polievky, občas aj kuracie mäso so zemiakmi a na večeru občas párky, občas iba ovocie :D No, tak mi to vysvetli :D

Sisi135

Nemala by si chcieť schudnúť rýchlo ale hlavne trvalo. Napíš čo za deň zješ na tom ti to lepšie vysvetlím :D