ovisnute prsia

RomcaPomocnica

Lucka velmi ma mrzí že máš takýto problém a on môže by ť spôsobený tým že mám ochabnuté svalstvo v prsníkocha pod prsiamy koré držia prsia tak aby neovísali
Ale je velmi pekné od tebe že aj ked ti ovísajú tak s anehanbíš ísť bez podprsenky

Lucia 36G

Ahoj no ked to tu citam nie som asi jedina... Mam este iba 18 rokov som stihla a nikdy som ani nejak tlsta nebola, prsia mam sice velke ale ovisaju mi skoro az po brucho! Je to skoro az neskutocne pretoze dieta este nemam. Bolo mi povedane ze to moze byt aj genetika proste dedicne po matke a je to aj celkom mozne lebo na nej to je tak isto vidiet len s rozdielom ze ma 45 a ja 18 rokov :( Nad nejakou operaciou ani neuvazujem, nijako mi to neprekaza ani sa necitim byt preto menej zenou, prave naopak... Rada a prave ze vecsinou chodim bez podprsenky. Jedine ma trapi predstava ako budu vyzerat po tehotenstve kedze uz teraz su uplne ovisnute. Velmi by som uvitala nazor odbornika preco sa taketo abnormality u zien deju. Ďakujem za kazdu odpoved.

Bianca1236

no to tak byva, sa zamerias na jednu cast tela a pritom sa zmeni druha :) uz rok a pol cvicim, snazim sa o idealnu vahu, mala som problemy s nadvahou a tie prsia to odniesli, priberanie a chudnutie urobili uplne "usi loveckeho psa". ked som bola mensia nevadili mi, ale uz 5 rokov prehodnocujem ten zakrok a tento rok som sa uz rozhodla neodkladat to. snad to vyjde, lebo neviem ci by som dalsi prezila psychicky aj financne :)

Spalena

A ako dlho uz cvicis vies ci sa mi to oplati xi xi ja som taky lenivec :-(
Juj ale uz by som sa mohla dokopat nieco robit ale s tym zmensenim to sa mi paci ale mne by urcite skor narastli to ako naschval vies vzdy mame to co nechceme xi xi.
Miriam no co precitala si si to?

Miriamma

Ja viem ze ta operacia mi pomoze nielen po fyzickej stranke ale aj po psychickej, ale ked este nechcem ist a tiez to je asi dost nakladne a keby ze len tie cviky? To by nepomohlo?

Bianca1236

no ja chodim do zenskeho fitka, uz som ako chodiaca reklama :) fit curves sa to vola, a tam su rozne masiny na rozne casti tela, ale ja si pridavam aj kliky zenske, 10x kazdy den uplne staci po dlhom cviceni. ale kombinujem to aj s fit loptou cvikmi, z netu som nasla nejake cviky. myslela som ze tym spevnim tie prsia, ale iba co mi z nich ubuda, ale aspon aj ramena su pevnejsie :)

Spalena

bianca a co take cvicis na prsia ked sa ti zmensuju?Mne by sa teda pacilo keby sa trosku zmensili xi xi ake cviky cvicis a kolko a ako dlho uz prosim dakujem

Bianca1236

ahoj ja mam ten isty problem, priatel si tiez nestazuje, ale mne to velmi prekaza, az som sa odhodlala na zakrok. radsej tie jazvy mat nez ten nemiznuci zly pocit zo seba. masticky ani tabletky nepomohli, cvicim denne 2,5 hodin, iba sa mi tym zmensuju. je to tazke na psychiku, ale treba si prehodnotit ako velmi ti to prekaza

Spalena

Skus si o tom poprecitat ak si este mladucka tak mozno pomoze neviem ale kramiky urcite nie zbytocne vyhodene peniaze no toto tiez neviem ci to funguje nemam to overene ale kremiky nie nie nie