Preco si lekari myslia ze tehotne zeny su hysterky?!?

Príspevok v téme: Preco si lekari myslia ze tehotne zeny su hysterky?!?
teehulka.

Dobry vecer,
som tehotna v 6tt, vcera som mala bolesti slabo som spinila-isla som na pohotovost kde mi doktorka povedala ze nemam zbytocne hystercit, odkvapkala mi infuzia a poslali ma domov.
dnes to bolo ako tak ok ale ked som opat zacala mat krce tak sme sli preistotu na pohotovost:
a tam iny lekar, pozrel do zaznamov a len mi povedal : slecna ved vy ste tu boli vcera- co cakate zazraky? vsetko liecenie chce cas..
a ja s priatelom len sme sa otocili a odisli. a ja so slzami v ociach..

fakt prehnane hystercim?alebo som len tak citliva na male na bolest?

anjelik9

ty samozrejme ked cakas prve bejby nevieš ako to presne chodi ked ti nikto nič poriadne nevysvetli ked sa nespýtaš čiže sa bojíš a lekári to majú už v malíčku tak sa im to zdá banálne ked ich s takými vecami "otravuješ" ale tak vždy lepšie príst 10 razy zbytočne než raz neskoro nie?

jajka001.

za prve, nikto nepovedal ze si hysterka / len ze hystercis / cize prehanas so strachom a uzkostou
za druhe, nikto nepovedal ze vsetky tehotne su hysterky
a uz vobec nemozes vztahovat to, co povie jedna lekarka, na vsetkych existujucich lekarov

jankaaaaaaaaa

ved to je normalne ze mas krce, roztahuje sa ti maternica. a na taketo otazky mas svojho gynekologa, nemusis hned utekkat na pohotovost

sweater

jedine co robis chybu je v tom ze si mmoc pripustas co ti hovoria ti doktori, je to ich praca, pustaj jednym uchom dnu a druhym von, zachytavaj len podstatne info o tvojom zdravy a o zdravy plodu :), cakas predsa vase dieta, kasli na ich reci a ked mas z niecoho obavy hor sa za odbornikom teda v tvojom pripade lekarom :)

teehulka.

moja lekarka je fajn. len ako na potvoru ma tohto tyzdna dovolenku a aj tak bude vikend.
na pohotovosti som sa stretla s takymto pristupom.
a mne "len" zalezi na nasom babatku nemyslela som si ze to je az taka chyba.

vivian333

Nemyslia si to vsetci, len si narazila na tych, ktorym sa mas v buducnosti vyhybat. Konala si spravne, ale asi si obtazovala. Zmen lekara, snad toto nechces riesit 9 mesiacov. Drzim palceky, nech je to ok. Pa