Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

moja plet sa zblaznila..

Príspevok v téme: moja plet sa zblaznila..
lulu123

baby, prisla som zo zahranicia domov..a hlad...zacali sa mi robit akne a tak...a najhorsie moja plet co bola v celku v pohodke, sa zmenila na mastnu, rano vstavam s tym ze mam plet total mastnu, a hoci ci ju umyjem cistou vodou..do dvoch hodiek znova, zacali sa mi tvorit akne zas a znova, zacinam byt zufala, stavila som na cajiky, a pijem rozne, zihlavovy, precistujuci, na zaludok a pecen, repikovy, obcas si aj potieram tymto plet, kupila som si tabletky bio/acno...vraj by mali pomoct no zatim nist nevidim...velmi ma to zalo trapit, i tie pory a vsetko ty kks...neviem asi je to zmena prostredia, hormony skacu ako besne, som si vsimla tiez ze posledne obdobie sa citim dost slaba, boli ma dost hlava, svaly...mimochodom zo zahranicia som sa vratila pred mesiacom cca. co si o tom myslite, co by pomohlo, aky je vas nazor...dakujem velmi...mima

lulu123

mam 23, hmm...a k lekarovi to asi nic...skor neake osvecene rady alternativ na upravenie hormonalnej nerovnovahy...:/

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.