Prosim poraďte

Príspevok v téme: Prosim poraďte
Lucinka22

Prosim o vyjadrenie, co si myslite brala som predtym yasminelle (0,020 mg estrogenu a 3 mg drospirenon) a z nich som pribrala nakolko drospirenon vraj nezadrziava vodu v tele. Teraz beriem artiziu, je to napodobenina od logestu (0,020 mg estrogen, 0,075 gestagén). Ta mi celkom vyhovuje, pri nej necitim ze by som pribrala, len sa citim obcas nafuknuta a taka naliata. Citala som dobre pozitiva na antikoncepciu yadine. Ona taktiez obsahuje hormon drospirenon, ale o trosku vyssiu davku estrogenu 0,030 mg. Tak sa vas chcem spytat, ci si myslite ze ci mam sklon od yadine pribrat, ked som pribrala aj od yasminelle. Alebo moze mi praaveze tiez dobre sadnut. Dakujem za vyjadrenie

jankaaaaaaaaa

preto sa citis nalaiata, nafuknuta, lebo v tele hak zadrzala vodu, ale ked ti vyhovuje tak nemusis menit, ten pocit nafuknutia sa casom strati, alebo ho nebudes tak vnimat

Lucinka22

MataBB dakujem ti za tvoj nazor. no mas pravdu kazdej sadne nieco ine. Artizia je dobra, len to ze pisu ze je to uz stara antika, ze mi radia nieco nove s hormonom drospirenon. Ale ja si myslim ze mi nerobi tento hormon mozno dobre. a ta artizia ma novy hormon gestagén 3. generacii, kde som tiez citala ze nazadrzuje vodu v tele. takze ostavam pri artizii nakolko je aj velmi lacna :)

mataBB

to je velmi individualne..ja som brala yaz, cize to je to iste ako yasminelle a teraz beriem maitalon, napodobenina yadine...pri yaze som pribrala a pri maitalone zatial nie...ale to je moj pripad..

skor si myslim ze ked si spokojna s tym, co beries, tak nemen...yadine je taka ista antika ako v setky ostatne, nie je pravda, ze su na nu dobre ohlsy...su na nu aj zle ohlasy, tak ako pri kazdej antike...ziadna antika nie je horsia a lepsia, ide iba o to, ktorej co sadne, pretoze je to prudko individualne