Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hemoroidy alebo ???

Andrea8

Dnes som si kúpila masť Faktu, tak dúfam, že mi to prejde aj bez návštevy lekára. Ja dosť športujem, ale v poslednej dobe je toho výrazne menej, pretože mám štátnice, takže väčšinu dňa presedím pred pc. Tak dúfam, že to po štátniciach zase rozbehnem :).

89f87879gh54

Este nechcem zabudnu na celkom dobry liek na hemeroidy, vola sa Detralex a je len na lekarsky predpis, je dost ucinny a skoro ziadne vedlajsie ucinky, ale samozrejme pohyb je najlepsi, ak si nemozes dovolit pohyb tak aspon ako tak lieky, ale ked presedis polovicu dna, tak sa hemeroidov ani s liekmi nezbavis.

Andrea8

No práveže si to v okolí konečníka nahmatám. Mám to tam už dlhšie, ale nikdy som s tým nemala takéto problémy. Vždy to trvalo len chvíľu. Brala som však tri týždne veľmi silné antibiotiká, tak neviem, či sa mi to nezhoršilo aj po nich.

marina13

Hemoroidy to nebudú, to by si si nahmatala hrčky na konečníku. Môžeš to mať len podráždené.Hygiena po stolici a pri akútnom stave kúp si masť Faktu cca do 5 eur. Ak svrbenie neprestane môžu to byť parazity.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.