Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diane35

adela65

Ahoj ja by som sa chcela poradiť ..
diane35 užívam mesiac ,ale zatiaľ nevidím žiadne zmeny na mojej pleti možno len tie najmenšie a dosť sa bojím,že sa mi to nezlepší. Už som skúšala takmer všetko,neviem čo bude dalej ak mi to nepomože . Či mám čakať,alebo to prestať brať ?

Marina 88996

Predam Diane 35 na jeden mesiac sa mi zvysilo kedze som prestala brat za 8 eur :) V lekarni je asi o 4 e drahsie :) withheld@orangemail.sk

Marina 88996

Ahojte predam Diane 35, na jeden mesiac prestala som brat, tak sa mi zvysili 8 eur :) V lekarni stoji asi 12 eur :)

nemam:)

ako tak citam vsetky prispevky, vidim ze u kazdeho su ucinky s Diane35 inee...ja len dufam ze budem v kategorii zien, ktore nepribrali a ktorym sa zlepsila plet...pretoze to bude este len moja prva antikoncepcna tabletka...a samozrejme dufam ze budem moct mat aj deti :)

lul

for a_netka

co? ved to je dobre ze ti chlpky zbledli .ja by som to brala skor ako pozitivum :)
-------------------------------------
ja uzivam diane 35 tri mesiace a mam pocit ze sa mi vyrazne zväcsili prsia (co som ani tak nepotebovala:D) moje akne bolo dost v rozsiahlom stave nepomahali mi ziadne masticky kremy nic a dost ma to stvalo. dnes je moja tvar bez akej kolvek vyrazky a akne na dekolte a chrbate sa mi vyrazne zmiernilo pokracujem v liecbe a pri takych vysledkoch ake vydim teraz dufam ze za take dva mesiace to bude uz stopercentne :)
bolesti hlavy som mala iba prve dva dni a to tiez nemozem s urcitostou povedat ze to bolo prave uzivanim diane. moja hmotnost sa zväcsila iba ak na tych spominanych prsiach:D je pravda ze nie je dobre sa napchavat sa hormonmi ci uz akymikolvek liekmi ale radsej ako mat kazdodennu traumu z toho aku mam znetvorenu tvar po kazde ked sa pozreim do zrkadla.

a_netka

prosím vás poradte mi mám zvýšené ochlpenie a keď začnem užívať diane35 tak mi to zmizne alebo zbledne strašne mi to vadí ďakujem

lenoslava

Ahojte,nedavno som zacala uzivat diane, chcem sa spytat, dnes som zistila, ze som v stredu zabudla na tabletku, nevie mi niekto poradit, co teraz? Uz to asi nedozeniem, kedze je piatok, ale som chranena aj nadalej, nie??

antti

cawte, ja beriem diane uz 4 roky, som s nou velmi spokojna, mam krasnu plet, nepribrala som ani gram a konecne v poriadku hormony:P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diane35 - Fórum - ZDRAVIE.sk