Diane35

adela65

Ahoj ja by som sa chcela poradiť ..
diane35 užívam mesiac ,ale zatiaľ nevidím žiadne zmeny na mojej pleti možno len tie najmenšie a dosť sa bojím,že sa mi to nezlepší. Už som skúšala takmer všetko,neviem čo bude dalej ak mi to nepomože . Či mám čakať,alebo to prestať brať ?

Marina 88996

Predam Diane 35 na jeden mesiac sa mi zvysilo kedze som prestala brat za 8 eur :) V lekarni je asi o 4 e drahsie :) withheld@orangemail.sk

Marina 88996

Ahojte predam Diane 35, na jeden mesiac prestala som brat, tak sa mi zvysili 8 eur :) V lekarni stoji asi 12 eur :)

nemam:)

ako tak citam vsetky prispevky, vidim ze u kazdeho su ucinky s Diane35 inee...ja len dufam ze budem v kategorii zien, ktore nepribrali a ktorym sa zlepsila plet...pretoze to bude este len moja prva antikoncepcna tabletka...a samozrejme dufam ze budem moct mat aj deti :)

lul

for a_netka

co? ved to je dobre ze ti chlpky zbledli .ja by som to brala skor ako pozitivum :)
-------------------------------------
ja uzivam diane 35 tri mesiace a mam pocit ze sa mi vyrazne zväcsili prsia (co som ani tak nepotebovala:D) moje akne bolo dost v rozsiahlom stave nepomahali mi ziadne masticky kremy nic a dost ma to stvalo. dnes je moja tvar bez akej kolvek vyrazky a akne na dekolte a chrbate sa mi vyrazne zmiernilo pokracujem v liecbe a pri takych vysledkoch ake vydim teraz dufam ze za take dva mesiace to bude uz stopercentne :)
bolesti hlavy som mala iba prve dva dni a to tiez nemozem s urcitostou povedat ze to bolo prave uzivanim diane. moja hmotnost sa zväcsila iba ak na tych spominanych prsiach:D je pravda ze nie je dobre sa napchavat sa hormonmi ci uz akymikolvek liekmi ale radsej ako mat kazdodennu traumu z toho aku mam znetvorenu tvar po kazde ked sa pozreim do zrkadla.

a_netka

prosím vás poradte mi mám zvýšené ochlpenie a keď začnem užívať diane35 tak mi to zmizne alebo zbledne strašne mi to vadí ďakujem

lenoslava

Ahojte,nedavno som zacala uzivat diane, chcem sa spytat, dnes som zistila, ze som v stredu zabudla na tabletku, nevie mi niekto poradit, co teraz? Uz to asi nedozeniem, kedze je piatok, ale som chranena aj nadalej, nie??

antti

cawte, ja beriem diane uz 4 roky, som s nou velmi spokojna, mam krasnu plet, nepribrala som ani gram a konecne v poriadku hormony:P