Diane35

katkaaa

ahojte mne gynekolog odporucil tiez Diane 35 pretoze som zacala chlpatiet a ako uz mam ich dost vela na bruchu a az hore k prsnikom a je to dost vidno.. no a povedal ze tymto by sa mi to malo upravit a nemali by dalej rast a tak teraz tu citam ze ake ja tazka na pecen ze vobec nepomaha na to ochlpenie a mam z toho obavy a este sa chcem opytat ze kolko je cenovo na mesiac. zatial mi ju len odporucil a ze sa mam rozhodnu. viem ze sa musim rozhodnut sama ale ak mi nieco napisete a poradite budem velmi rada. a chcem sa opytat ze ci sa s nej pribera alebo je to individualne lebo ja som schudla dost vela 29 kil a bojim sa ze naberiem naspat. tak asi tolko ak mate nieco tak napiste budem velmi moc rada

luba7

Mam 35. Diane som brala po porode ako antokoncepciu proti dalsiemu pocatiu. Vecer, ked som zobrala tabletku bolo mi po nej zle - na zvracanie a bolela ma hlava. Kedze som bola chuda, tesila som sa , ze som po nej pribrala. Vlasy mi zhustli a plet sa vycistila. Ale nevolnosti trvali dalej. Lekar mi povedal, ze to casom prejde. Nepreslo. Po case som zistila, ze moje priberanie je len nalievanie pokozky tekutinou. Koza mi zhrubla, na stehnach mi nabehla ukazkova celilitida, ktora postupovala na brucho a ruky. Vazila som 48 kg a hanbila som sa na kupalisku vyzliect. Casom mi pokozka na stehnach popraskala a na toto pomylene obdobie mam trvale spomienky v podobe strii.Ked som antikoncepciu vysadila, kazdu chvili som bezala na WC - odvodnit. Baby, davajte si na seba pozor. Neznicte si postavu kvoli reklamam a nehodnym lekarom , ktori Vam naslubuju aj nemozne. Peknu plet mozte dosiahnut aj menej drastickym sposobom.A este nieco, v tom case som zacala mat problemy aj so zubami. Rychlo sa mi kazili. Po vysadeni liekov aj to prestalo.

lala

ja beriem diane dva roky a velmi mi pomohla s pletou...a neviem ci je to z nej ale za tento cas som schudla asi 8kg...

maju

ahoj...to s tym zvysenim ochlpenia jupi nechapem pretoze ja som dostala toto kontraceptivum prave nato ze som mala zvysene niektore hormony a tym aj ochlpenie...ochlpenie mizne,plet sa zlepsila ale objavuju sa znamienka hlavne ked sa opalujem ...ale je to aj v pribalovej informacii takisto ako to ze fajcenie a antikoncepcia nejdu dokopy...nooo ja fajcim...no a okrem toho nejde len o diane 35 vsetky druhy antikoncepcie maju neziaduce ucinky a na kazdeho kazda antijoncepcia vplyva inak.je to len na lekarovi aky druh pilul podla krvnych testov vyberie...napriklad mne predtym ziadne vysetrenie krvi nerobil...asi by bolo nacase zmenit doktora

diata

chcem vediet ci niekto menil Diane35 za Belaru,lebo maju velmi podobne ucinky na plet a vlasy..a tak.beriem diane uz vyse 3 roky,mozno by bolo dobre zmenit. co myslite?bude to tiez mat efekt?mate skusenosti?

jarka1

Caute, tak uz je to 5 mesiacov, co beriem Diane a plet sa mi velmi zlepsila... Este co to vidiet, ale neda sa to ani porovnat... Dufam, ze sa uplne vycisti.... Odporucam.

vevušík

na skole sme mali prednasku o antikoncepcii a tam nam prednasajuca odporucala len diane35 ze jedine ta je dobra pre mlade baby (ja mam 16) ine tabletky ani nespominala...

vlasta

Beriem diane asi 7rokov.Mam 48 rokov.Znasam to dobre a dokonca mi gynekologicka odporucila brat nadalej,vraj mi lahko prejde obdobie prechodu.Vysledky mam v poriadku a citim sa tiez uplne fain,akurat mam bolesti hlavy tesne pred menstruaciou,ale jak mi to zacne,bolesti su prec.To je vraj v ramci normy.Vela ludi ako sledujem,nema dobre skusenosti s Diane,ale ja som ok.

lady

Mne sa tiez po uzivani diane objavili krcove zily, tiez ich nemame v rodine, a zhorsuje sa to, plet sa mi upravila perfeknte, no asi po takych 18 mesiacoch uzivania si moja plet no to asi navykla, a zhorsilo sa to. Tiez ma trapili bolesti hlavy a bola som casto naladova. Uz nikdy v zivote nebudem uzivat hormonalnu antikon. Vedlajsie ucinky ozaj za to nestoja.